Пістолет WALTHER PPK 1931 р.

  • Бренд Denix
  • Код товару B8861
  • Артикул
  • В наявності
  • Макет пістолета Walther PPK 1931 року виготовлений за взірцем бойового оригіналу, має відповідні об'ємно-вагові характеристики і рухомі частини: раму затвора, ударно-спусковий меха.. Опис

  • 1 323 грн.

Обробка замовлень і оплата

Відправка з власного складу

Обмін і повернення товару

Отримати фахову підтримку

Макет пістолета Walther PPK 1931 року виготовлений за взірцем бойового оригіналу, має відповідні об'ємно-вагові характеристики і рухомі частини: раму затвора, ударно-спусковий механізм, знімний магазин.
Walther PP, Walther PPK — німецькі самозарядні пістолети, розроблені фірмою Carl Walther Waffenfabrik. Модель PP (Polizeipistole — поліцейський пістолет) випущена в 1929 р. В 1931 з'явилася вкорочена і полегшена модель PPK (Polizeipistole Kriminal — пістолет кримінальної поліції).
Walther РР був одним з перших масових пістолетів з УСМ подвійної дії і послужив прообразом для багатьох пістолетів. Обидва пістолети широко застосовувалися поліцією і армією Третього рейху. Після війни ці пістолети деякий час не випускалися, однак на початку 1950-х їх почали виготовляти в ФРН. Але незабаром ліцензія на виробництво цієї зброї була передана Франції (фірмі Manurhin). Клони та копії PP випускалися також в Угорщині, НДР, Туреччині та інших країнах. Для американського ринку в 60-70-х роках випускався варіант PPK/S, що поєднував рамку PP зі стволом і затвором PPK. 
Характеристики
Тип сувенірна копія
Матеріал метал, пластик
Довжина 180 мм
Артикул D1277NQ

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Теги: Пістолет, Walther, PPK, Макети зброї, Колекційна зброя, Denix, D1277NQ

4,9
Google Відгуки клієнтів