Шановні клієнти!

Раді повідомити, що у нас невеличке поповнення асортименту товару по розмірах, та моделях! Встигніть придбати бажаний одяг та спорядження!

Усі замовлення опрацьовуються по черзі, та відправляються тільки по повній предоплаті. Менеджери працюють з великою кількістю замовлень, тому очікуйте зворотнього зв'язку.

Модель автомобіля Volkswagen Typ 82

  • Код товару S9307
  • Артикул
  • В наявності
  • Масштабна колекційна модель 1:12 автомобіля Volkswagen Typ 82 володіє цілісним корпусом з металу і деталями з пластмаси і гуми. Volkswagen Typ 82 (Kübelwagen) - німецький автомобіл.. Опис
  • 336 грн.
Обробка замовлень і оплата

Відправка з власного складу

Обмін і повернення товару

Отримати фахову підтримку

Масштабна колекційна модель 1:12 автомобіля Volkswagen Typ 82 володіє цілісним корпусом з металу і деталями з пластмаси і гуми.

Volkswagen Typ 82 (Kübelwagen) - німецький автомобіль підвищеної прохідності військового призначення, що випускався з 1939 до 1945 року. VW Typ 82 використовувалися у всіх військах Німеччини до закінчення Другої світової війни для перевезення особового складу, підвозу боєприпасів і палива, евакуації поранених і як пересувної майстерні. На базі VW Typ 82 було створено понад 30 модифікацій багатоцільових автомобілів. У березні 1943 року на «кюбельваген» почали встановлювати 25-сильний двигун робочим об"ємом 1130 см³. Всього до літа 1945 року був випущено 50 435 «кюбеля», що зробило Kfz.1 і його модифікації наймасовішими легкими автомобілями в вермахті і військах СС.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Теги: Модель автомобіля Volkswagen Typ 82, Сувеніри, Колекціонування