Шабля пруська кавалерійська солдатська

Шабля пруська кавалерійська солдатська

  • Виробник: Mil-tec
  • Код товару: S15416
  • В наявності
  • Шабля пруська кавалерійська солдатська взірця 1811 року скопійована з англійської шаблі легкої кавалерії взірця 1796 рок..

Гарантована якість товару

Швидка відправка з власного складу

Відправка кур'єром на вибір

Професійна підтримка

Шабля пруська кавалерійська солдатська взірця 1811 року скопійована з англійської шаблі легкої кавалерії взірця 1796 року. У рамках реформи, що проводилась у Прусії в 1808 році, англійські шаблі легкої кавалерії взірця 1796 року були прийняті на озброєння пруських гусарів, уланів та кінної артилерії. Ще у 1807 році гановерський капітан Петерсдорф домовився з англійським урядом про поставку в Прусію, окрім іншої зброї і спорядження, 6000 кавалерійських шабель. Того ж року згадані шаблі були привезені у Кольберг, звідки їх передали у корпуси Блюхера і Шилля. Загалом, з Британії до Прусії потрапило до десяти тисяч англійських кавалерійських шабель взірця 1796 року. Ріст чисельності пруської армії, а також контроль французів над пруськими портами (який ускладнював торгівельні зв'язки з Англією) не могли не стимулювати ріст виробництва зброї в самій Прусії, де у 1811 році і була прийнята на озброєння вищеописана шабля. Вона стояла на озброєнні у гусарів, уланів, драгунів і кінної артилерії до 1857 року, а після 1857 року – в запасних військових частинах.

Клин шаблі викривлений, однолезовий, з одним широким долом . Ефес складається із дерев'яного руків'я і сталевої гарди. Руків'я обтягнене шкірою чорного кольору, має поперечні жолобки. Знизу на руків'ї – стальна втулка. Спинку руків'я прикриває сталева планка (з розширенням по середині), яка плавно переходить в закруглену головку . Гарда утворена вигнутою Р – подібною захисною дужкою, яка під прямим кутом переходить в хрестовину. У верхній частині дужки влаштовано прямокутний проріз для темляка. Від хрестовини в середній частині відходять два півкруглих щитика. Кінець хрестовини трохи загнутий донизу і заокруглений. Ножни сталеві, з двома гайками з кільцями. Завершуються ножни башмаком.

Репліка шаблі доповнить Вашу колекцію, прикрасить будь-який інтер'єр, а також буде оригінальним VIP подарунком Вашим друзям і близьким.

Характеристики:

  • Тип сталі) 420C
  • Загальна довжина,мм: 965
  • Довжина клина, мм: 835
  • Ширина клина, мм: 38

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Теги: Шабля пруська кавалерійська солдатська, Сувеніри, Колекціонування, Шаблі, Mil-tec, 15416000