Вакідзасі TWT K132BG

Вакідзасі TWT K132BG

  • Код товару: С9300
  • В наявності
  • Вакідзасі - короткий традиційний японський меч, який використовувався самураями і носився на поясі в парі з катаною. Кли..

Гарантована якість товару

Швидка відправка з власного складу

Відправка кур'єром на вибір

Професійна підтримка

Вакідзасі - короткий традиційний японський меч, який використовувався самураями і носився на поясі в парі з катаною. Клинок односторонньої заточки, малої кривизни. Рукоять така ж, як у катани, але меншої довжини.
Самураї використовували вакідзасі в якості зброї тоді, коли катана була недоступна або непридатна. Меч завжди носився при собі і його знімали тільки в разі, якщо самурай залишався на тривалий період часу в приміщенні . На відміну від катани, яку могли носити тільки самураї, вакідзасі був дозволений купцям і ремісникам. Вони використовували цей меч в якості повноцінного зброї. У сучасному світі самурайські мечі є символом доблесті, обов'язку, відданості, вірності і мужності. Такі чесноти як сміливість і хоробрість виявляються не тільки під час військових подій, а й у повсякденному житті, в прагненні слідувати певним принципам і зробити щось важливе в своєму житті.
Вакідзасі - це хороший подарунок, який допоможе висловити Ваші найкращі побажання, буде хорошим символом, а також вишуканою прикрасою інтер'єру.
Загальна довжина: 680 мм
Довжина клинка: 430 мм

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Теги: Вакідзасі TWT K132BG, Сувеніри, Колекціонування