Новинки

Для виготовлення нової моделі тактичних брюк HTX UTP FLEX, Helikon-Tex використовував сумішеві матеріал NYCO, що складається на 50% з волокон нейлону і на 50% з бавовни, матеріал забарвлений в оригінальне забарвлення MultiCam. Крім цього, в дизайні новинки також застосовуються вставки з більш еластичного матеріалу VersaStretch, які розміщені в паховій зоні та біля пояса ззаду. Всі використовувані блискавки виробництва YKK. Нові військово-тактичні штани HTX UTP FLEX, які входять в колекцію Urban Line і доступні для замовлення.

4,9
Google Відгуки клієнтів
ALPHA HOODIE - GRID FLEECE

ALPHA HOODIE - GRID FLEECE

Alpha Hoodie - це легка флісова куртка.

Ідеально підходить як додатковий шар або як основний шар. Посилення ліктів і плечей запобігає пошкодженню під час використання.

Докладніше

UTP® (URBAN TACTICAL PANTS®) FLEX

Незважаючи на те, що основна конструкція брюк така ж, як і в UTP, є деякі суттєві зміни.

Найбільш важливою зміною є тканина - ми вирішили використовувати нееластичну тканину NyCo, яка, як відомо, є однією з кращих і найбільш довговічних тканин для одягу на ринку.

Докладніше
UTP® (URBAN TACTICAL PANTS®) FLEX

MBDU® (Modern Battle Dress Uniform)

Helikon-Tex поповнив лінійку Patrol Line військово-польовою уніформою MBDU (Modern Battle Dress Uniform), розробленою на основі класичної популярної моделі BDU. MBDU складається з кітеля MBDU Shirt (BL-MBD-NR) і штанів MBDU Pants (SP-MBD-NR). Форма виготовлена з високоякісних матеріалів (змішаної тканини NyCo Ripstop: 52% нейлону, 48% бавовни; а також еластичного матеріалу VersaStretch®), ретельно підібраних для забезпечення не тільки високої міцності, але й свободи пересування, що є надзвичайно важливим фактором в польових умовах.

MBDU SHIRT® - NYCO RIPSTOP

MBDU SHIRT® - NYCO RIPSTOP

Кітель MBDU є частиною сучасної польової уніформи Modern Battle Dress Uniform.

Ця уніформа виготовлена ​​з тканин вищої якості, ретельно підібраних для забезпечення не тільки високої міцності, але і свободи пересування, що вкрай важливо на полі бою.

Докладніше

MBDU® TROUSERS - NYCO RIPSTOP

Частина військово-польового комплекту MBDU.

Застосовується полегшений сумішевий рип-стоп матеріал NYCO, що складається на 50% з волокон нейлону і на 50% з бавовни, а також еластичний матеріал VersaStretch.

Докладніше
MBDU® TROUSERS - NYCO RIPSTOP

Нові моделі рукавичок

Helikon-Tex оновила і розширила колекцію рукавичок, представивши відразу чотири нові моделі. Серед новинок друге покоління рукавичок Urban Tactical Gloves, Half Finger Gloves і Impact Duty Winter Gloves, а також абсолютно нова модель стрілецьких рукавичок Rangeman Gloves, які стали частиною лінійки спорядження Range Line.

RANGEMAN GLOVES

RANGEMAN GLOVES

Рукавички RANGEMAN® - це нова, легка модель, розроблена спеціально для стрільбища.

Створені в співпраці з фахівцями зі стрільби і тактики, щоб витримати найважчі умови. Конструкція і використовувані матеріали забезпечують чудове відчуття зброї.

Докладніше