Helikon-Tex® термобілизна

Комплект теплої білизни

Комплект теплої білизни

Комплект зимової контрактної білизни Польської Армії складається з кальсонів і фуфайки (футболки) з ..

504 грн.Термобілизна GRENE

Термобілизна GRENE

GRENE® Комплект термобілизни ідеально підходять для активного відпочинку з фізичними навантаженнями...

585 грн.BEST
Термобілизна LEVEL 1

Термобілизна LEVEL 1

Helikon-Tex® Underwear (full set) US LVL 1 - комплект термобілизни Level 1 є першим, базовим натільн..

843 грн.Термофутболка LEVEL 1

Термофутболка LEVEL 1

Helikon-Tex® Underwear (full set) US LVL 1 - комплект термобілизни Level 1 є першим, базовим натільн..

498 грн.BEST
Термобілизна LEVEL 2

Термобілизна LEVEL 2

Helikon-Tex® Underwear (full set) US LVL 2 - комплект термобілизни Level 2 є другим натільним шаром ..

1 315 грн.Термобілиза повністю витіснила з ринку важку теплу спідню білизну з начосом, яка заваджала вільно рухатись, намокала и довго сохла, створюючи взимку великі проблеми. Та прогрес не стоїть на місці. І сьогодні не тільки військові, а й цивільні користувачі з задоволенням носять термобілизну. У магазині ШТУРМ Ви можете купити термобілизну HELIKON-ТЕХ LEVEL 1 або LEVEL 2 за доступною ціною.

Термобілизна ECWCS Gen III Level 1 є першим, базовим натільним шаром армійського комплекту. Білизна виготовлена з матеріалу Helikon-Tex® Quick Dry (100% Poliester). Тканина відмінно дихає, відводить вологу від шкіри і швидко сохне, забезпечуючи випарне охолодження в жарку погоду і теплоізоляцію в прохолодну.

Термобілизна ECWCS Gen III Level 2 - альтернатива або доповнення до Level 1. На відміну від першого шару, вона не тільки відводить вологу, але й зігріває. Під час морозів одягається поверх Level 1. Білизна виготовлена з матеріалу Helikon-Tex® Comfort Dry - легкого, м'якого флісу (95% поліестер, 5% спандекс, щільність 210гм2). Внутрішня сторона тканини має видавлений сітчастий малюнок, що дозволяє ефективно вбирати вологу без прилипання до тіла і утворює додатковий повітряний прошарок. Подовжена спинка захищає життєво важливі органи під час руху. Вільна посадка запобігає тертю і подразненню в разі тривалого носіння.