Бінокль ESS 10х42

  • Код товару Y0302
  • Артикул Y0302
  • Немає в наявності
  • Бінокль ESS 10х42 укомплектований адаптером для смартфона. Обертаюча система цієї моделі виготовлена за призмовою схемою Roof, в якій призми, об'єктив і окуляр розташовані на одній.. Опис
  • 2 033 грн.
Обробка замовлень і оплата

Відправка з власного складу

Обмін і повернення товару

Отримати фахову підтримку

Бінокль ESS 10х42 укомплектований адаптером для смартфона. Обертаюча система цієї моделі виготовлена за призмовою схемою Roof, в якій призми, об'єктив і окуляр розташовані на одній оптичній осі. Завдяки цьому ESS 10х42 в цілому більш компактний і легкий, ніж біноклі в класичній системі Porro.
Оптика цієї моделі має багатошарове просвітлення. Це означає, що на більшість оптичних поверхонь нанесене спеціальне багатошарове покриття, яке зменшує втрати світла при відбитті. Завдяки цьому, картинка стає яскравішою і контрастнішою. Корпус бінокля герметичний, газонаповнений і відноситься до розряду водонепроникних, що дозволяє проводити спостереження навіть за несприятливих погодних умов, не турбуючись про запотівання внутрішніх частин оптики та механіки. Короткочасне занурення в воду теж не завдасть виробу жодної шкоди. Цей бінокль має центральне фокусування обох окулярів одночасно і діоптрійне налаштування на правому окулярі під різницю очей. Це дозволить швидко провести корекцію різкості при зміні дистанції спостереження.
Характеристики
Тип Roof
Збільшення 10х
Діаметр об'єктива 42 мм
Віддалення вихідної зіниці 20 мм
Розміри 145 х 126 х 52 мм
Вага 536 г

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Теги: Бінокль, ESS, 10х42, Roof, Біноклі, Оптика

4,9
Google Відгуки клієнтів