Шановні клієнти,

Раді повідомити що у нас оновлення асортименту товару, отож будемо раді бачити від вас нові замовлення!

Приціл тепловізійний INFIRAY (IRAY) GENI GL 35R

 • New
 • Бренд ATN
 • Код товару R0347.3500
 • Артикул
 • В наявності
 • Тепловізійний приціл INFIRAY (IRAY) GENI GL 35R - вибір досвідчених стрільців. Прилад підходить під будь-який тип полювання, використовується на всіх цивільних та навіть снайперськ.. Опис

 • 197 250 грн.
Обробка замовлень і оплата

Відправка з власного складу

Обмін і повернення товару

Отримати фахову підтримку

Тепловізійний приціл INFIRAY (IRAY) GENI GL 35R - вибір досвідчених стрільців. Прилад підходить під будь-який тип полювання, використовується на всіх цивільних та навіть снайперських калібрах. Його складно назвати бюджетним, але ціна не найвища, на ринку є дорожчі аналоги з таким же набором якісних характеристик. Тому даний тепловізор – це вигідне та обґрунтоване грошове вкладення. На підтвердження цього розглянемо короткий огляд основних його переваг.

Приціл має якісну збірку, він зручний та високопродуктивний. Але в першу чергу варто відзначити його іншу гідність наявність інтегрованого лазерного далекоміра. Саме цієї деталі не вистачає в тепловізорах інших марок. Завдяки вбудованому далекоміру мисливцеві більше не потрібно використовувати додаткове обладнання для обчислення відстані.

Цей модуль здатний обчислювати інформацію з відривом до 1000 метрів. Усі виміри виводяться на головний екран. Користувач може побачити їх без зайвих рухів у будь-який момент. Пристрій може працювати як у режимі безперервного сканування, так і епізодично, здійснюючи одиночні виміри.


Інші технічні характеристики далекоміра:

 • клас лазерної безпеки – 1;
 • невидимий діапазон хвилі – 905 nm;
 • похибка вимірів - плюс-мінус 1 м.

Також у прицілі є тактичні цифрові візири, які повторюють концепцію оптики для стрільби у лісовій місцевості. Дальність видимості об'єктива до 1000 метрів за найнесприятливіших умов. Досить велику мету розміром з людини можна виявити на відстані більше 1800 метрів, автомобіль, що наближається, можна помітити навіть за два з половиною кілометри.


Інші вигідні характеристики тепловізійного прицілу:

 • наявність відразу восьми тактичних сіток;
 • велике оптичне збільшення 2,8-11.2х;
 • високий рівень температурної чутливості <40 мк;
 • надчутливі інфрачервоні датчики власної торгової марки iRay Technology.

Прилад вловлює теплове випромінювання та надає відносно чітку картинку навіть в умовах максимально поганої видимості під час дощу, сильного вітру тощо.


Потужний теплоприціл

Приціл GENI GL 35R ґрунтується на тепловізійному модулі, що відрізняється висококласними матрицями FPA. Ці деталі виробник випускає самостійно. Вони мають вигідний спектральний діапазон чутливості, який потрапляє у вікно прозорості атмосфери. Також модуль функціонує в довгохвильовій частині інфрачервоного спектру. Досвідчені стрілки розуміють, що для тепловізора такі характеристики є найвищою перевагою. Вони забезпечують такі можливості апарату:

 • стабільний сигнал без перешкод;
 • фіксація теплового випромінювання за температури від -50 до +50°С;
 • виявлення предмета крізь природні перепони (туман, дим тощо. буд.).

Частота оновлення кадрів – 50 Гц. Це означає, що апарат може фіксувати детальні зображення навіть об'єкта, що швидко рухається, наприклад, лані, що біжить. При цьому користувач не помітить таких дефектів зображення, як ривки, залипання тощо.


Вода та бруд — не перешкода

Пристрій зручно брати на полювання в непередбачуваних умовах. Воно не зіпсується, не займе багато місця і гарантуватиме якісну роботу завдяки таким перевагам конструкції:

 • стійкість до ударів вагою одного кілограма;
 • захист від проникнення вологи лише на рівні IP67;
 • невелика вага всього пристрою 0,49 кг.

Слід додати, що габарити прицілу відносно невеликі 193х60х60 мм.

Продуманий об'єктив

Об'єктив приціла германієвий, захищений спеціальною кришкою, фокусування ручне. На низькопрофільному кільці є спеціальний тканинний виступ для швидкого намацування пальцем. Передбачено цифровий зум до 11,2 крат. Є можливість плавного збільшення картинки на кілька етапів: х1, х2, х4.

Діаметр об'єктивної лінзи складає 35 мм. Вона стає повністю прозорою в інфрачервоному діапазоні. Ця особливість забезпечується з допомогою використання металу замість скла денної оптики.


Продуманий об'єктив

Об'єктив приціла германієвий, захищений спеціальною кришкою, фокусування ручне. На низькопрофільному кільці є спеціальний тканинний виступ для швидкого намацування пальцем. Передбачено цифровий зум до 11,2 рази. Є можливість плавного збільшення картинки на кілька етапів: х1, х2, х4.

Діаметр об'єктивної лінзи складає 35 мм. Вона стає повністю прозрачною в інфрачервоному діапазоні. Ця особливість забезпечується за допомогою використання металу замість скла денної оптики.


Матриця

Роздільна здатність матриці 384x288 - 12 мікрон

Ядро неохолоджуваний VOx (оксид ванадію)

Частота, Гц 50

Дисплей AMOLED 1024x768

Оптика

Об'єктив, мм F35/1.0

Збільшення, х 2.85x-11.4x

Поле зору м на 100 м 7.5°×5.7°

Видалення вихідної зіниці, мм 40

Дальність виявлення людини, м 1800

Область фокусу, м від 5

Діоптрійне налаштування - 5…+ 5

Мультимедія

Підтримка microSD / вбудована пам'ять, Гб Ні, вбудована 32

WiFi Так

microUSB Type-C

Відео вихід Вбудований запис фото та відео

Використання на зброї

Діапазон введення поправок ≥±15mil

Ударна стійкість, Дж 6000

Тип візира 4/4 типу та кольору

Додаткові можливості

Далекомір Лазерний далекомір

Експлуатаційні

Харчування 26650

IP рейтинг IP66

Автономна робота, ч 8

Габаритні розміри, мм 193x60x60

Вага, гр 400

Температурний режим, ° C -20 до +55

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!