Зброярське універсальне мастило HELIKON-ТЕХ, 100 мл

Зброярське універсальне мастило HELIKON-ТЕХ, 100 мл

  • NEW
  • Виробник: Helikon-Tex
  • Код товару: H44176
  • В наявності
  • Helikon-Tex® Gun Oil (aerosol) - зброярське мастило в аерозолі, яке ідеально підходить для безпечної та швидкої очистки,..

Гарантована якість товару

Швидка відправка з власного складу

Відправка кур'єром на вибір

Професійна підтримка

Helikon-Tex® Gun Oil (aerosol) - зброярське мастило в аерозолі, яке ідеально підходить для безпечної та швидкої очистки, змазки та захисту зовнішніх і внутрішніх поверхонь механізмів всіх видів вогнепальної, спортивної, пневматичної та мисливської зброї різних систем. Нейтралізує кислотні залишки від пороху, видаляє смолисті відкладення, наліт свинцю, міді і томпаку, очищає і зберігає поверхні гладкими, витісняє вологу, не липне і не реагує з іншими речовинами. Завдяки своєму унікальному складу на натуральній основі, ідеально підходить не тільки для змащення та консервування металевих елементів зброї, а й дерев'яних поверхонь. Формула мастила випробовувалась при тривалому зберіганні зброї. Не має агресивного запаху. Не містить гліколь.
Перед застосуванням перевірте сумісність засобу з поверхнею, що очищується.
Характеристики
Артикул виробника CC-OA1-OL
Range Line
Вага 90 г
Об `єм 120 мл

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Теги: HELIKON-TEX, Універсальне мастило для зброї, Мастило для зброї, Консервація для зброї, Засоби для догляду дерев'яними елементами, Засоби для догляду за зброєю, Зброя