З 8 до 24 січня 2021р. включно в Україні діятимуть посилені карантинні обмеження. Магазин ШТУРМ працюватиме Онлайн. Замовити товар Ви зможете на нашому сайті або телефоном.

Пневматичний пістолет Crosman PFM-16

  • Бренд Crosman
  • Код товару W8895
  • Артикул W8895
  • Немає в наявності
  • Пневматичний газобалонний пістолет Crosman PFM-16 розроблений на базі всесвітньо відомого бойового пістолета Beretta 84 FS. Корпус виготовлений з металевого сплаву. Накладки на р.. Опис
  • 1 350 грн.
Обробка замовлень і оплата

Відправка з власного складу

Обмін і повернення товару

Отримати фахову підтримку

Пневматичний газобалонний пістолет Crosman PFM-16 розроблений на базі всесвітньо відомого бойового пістолета Beretta 84 FS.
Корпус виготовлений з металевого сплаву. Накладки на руків'ї - пластикові. Затвор нерухомий. Ствол сталевий, гладкий. Укомплектований 20-ти зарядним магазином. Стріляє сталевими обміднений або оцинкованими кульками типу "ВВ" вагою 0.35 г діаметром 4.5 мм, початкова швидкість - 125 м/с. Енергію пострілу забезпечують стандартні 12-грамові балони зі стисненим CO₂, які розміщуються в руків'ї пістолета. Одного балончика вистачить для здійснення 70-80 пострілів однакової потужності.
Прицільні пристосування відкриті, нерегульовані цілик і мушка. Ліворуч на корпусі розташовується неавтоматичний запобіжник, який захищає від випадкового пострілу.
Пневматичний пістолет Crosman PFM-16 - це якісна зброя за бюджетну ціну, яка підходить як для спортивної, так і для розважальної стрільби та залишить найкращі враження від використання.
Характеристики
Тип газобалонний
Калібр 4,5 мм
Тип набоїв сталеві кулі
Режим вогню напівавтоматичний
Запобіжник неавтоматичний
Початкова швидкість 130 м/с
Джерело живлення 12 г балон CO₂
Пострілів з однієї заправки 80
Ствол сталевий гладкий
Затворна рама фіксована
Спусковий механізм нерегульований
Магазин 18 куль
Прицільні пристосування відкриті
Матеріал корпусу металевий сплав
Довжина 180 мм
Вага 650 г

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Теги: Пневматичний пістолет, Газобалонний, Crosman, PFM-16, Beretta, Зброя

4,9
Google Відгуки клієнтів