Пневматичний пістолет KWC KM-47 HN | магазин Штурм™

Пневматичний пістолет KWC KM-47 HN

  • Бренд KWC
  • Код товару W8836
  • Артикул KM47HN
  • Немає в наявності
  • Пневматичний газобалонний пістолет KWC KM-47 HN скопійований з бойового KWC Sig Sauer SP 2022, який з 2002 року знаходиться на озброєнні французької жандармерії. KWC KM 47 підходит.. Опис

  • 1 056 грн.
Обробка замовлень і оплата

Відправка з власного складу

Обмін і повернення товару

Отримати фахову підтримку

Пневматичний газобалонний пістолет KWC KM-47 HN скопійований з бойового KWC Sig Sauer SP 2022, який з 2002 року знаходиться на озброєнні французької жандармерії. KWC KM 47 підходить як для спортивної, так і для розважальної стрільби. Пістолет KM 47 виготовлений з високоякісного збройового пластику. А рама затвора зроблена з металевого сплаву. Корпус цієї моделі обтяжений, що створює відчуття утримання справжньої бойової зброї. KM 47 має гладкий, без нарізів сталевий ствол. Енергію пострілу забезпечують стандартні 12-грамові балони зі стисненим CO₂, які розміщуються в руків'ї пістолета. Одного балончика вистачить для здійснення 50-60 пострілів однакової потужності. Ця зброя має дуже місткий магазин, розрахований на 23 кулі, калібру 4,5 мм. Багатозарядність дозволяє насолодитися стрільбою тривалий час, не відволікаючись на перезаряджання зброї. Надійний і простий ручний запобіжник типу прапорця блокує випадковий постріл і підвищує тим самим безпеку зброї. Прицільні пристосування відкритого типу представлені фіксованою прицільною планкою і мушкою. 

KWC 2022 KM 47 - це якісна зброя за бюджетну ціну, яка вразить вас кучністю і дальністю стрільби та залишить найкращі враження від використання.

Характеристики
Тип газобалонний
Калібр 4,5 мм
Тип набоїв сталеві кулі
Режим вогню напівавтоматичний
Запобіжник неавтоматичний
Початкова швидкість 120 м/с
Джерело живлення 12 г балон CO₂
Пострілів з однієї заправки 80
Ствол 96 мм, латунний, гладкий
Затворна рама фіксована
Спусковий механізм нерегульований
Магазин 23 кулі
Довжина 190 мм
Вага 600 г
У комплекті пістолет, ключ для підтискання балона CO₂, пристосування для швидкої зарядки магазину, упаковка, інструкція

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Теги: Пневматичний пістолет, Газобалонний, Sig Sauer, Зброя, KWC, KM47HN

4,9
Google Відгуки клієнтів