WH сухарна сумка (REPRO)

WH сухарна сумка (REPRO)

  • Виробник: Mil-tec
  • Код товару: S8306
  • В наявності
  • Армійська модель сухарної сумки використовувалася всіма військовими і цивільними організаціями Німеччини і змінювала сві..

Гарантована якість товару

Швидка відправка з власного складу

Відправка кур'єром на вибір

Професійна підтримка

Армійська модель сухарної сумки використовувалася всіма військовими і цивільними організаціями Німеччини і змінювала свій дизайн з 1931 року до кінця війни. Носили її над правим стегно, часто з прикріпленою до кутового D-кільця з польовою флягою, а іноді і з казанком. Усередині сумки два відділення для особистих речей, продуктів харчування, боєкомплектів, і т.п.
У листопаді 1944 р було наказано змінити регламентовану сухарну сумку в цілях економії матеріалів і удосконалення: вводилися звичайні брезентові петлі для поясного ременя, які тепер повинні були просто пришиватися, а не пристібатися гудзиками, а підтримуюча петля з гачком в центрі також замінялася на звичайну пришивну брезентову. Сумку потрібно було вдягати на ремінь. Шкіряні петлі для спорядження на клапані замінювалися на петлі з тасьми. Удосконаленням була невелика кишеня на правій лицьовій стороні сумки під клапаном, що застібалася петлею на ґудзик і призначалася для набіру чищення зброї.
Дана репліка сухарної сумки використовувалась армією Німеччини в роки Другої світової війни та в повоєнний період. Виготовлена з брезенту та чорної шкіри. Ремінний зацеп та кільця - сталеві. Краї ремінних шльовок прямокутні і кріпляться до сумки гудзиками. Внутрішнє відділення сумки має перегородку.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Теги: WH, Сухарна сумка, Спорядження Repro, Repro, Mil-tec, 18438100