Шановні клієнти!

Раді повідомити, що у нас невеличке поповнення асортименту товару по розмірах, та моделях! Встигніть придбати бажаний одяг та спорядження!

Усі замовлення опрацьовуються по черзі, та відправляються тільки по повній предоплаті. Менеджери працюють з великою кількістю замовлень, тому очікуйте зворотнього зв'язку.

Дробовик M590 - MP003 Short[AGM]

  • Бренд AGM
  • Код товара K4-1765
  • Артикул FB1765
  • Нет в наличии
  • MP003B [AGM] — страйкбольна пружинна репліка рушниці Mossberg 590K. Дробовик виготовлений з металу і пластику, оснащений укороченим металевим стволом, пістолетним руків'ям замість .. Описание
  • 645 грн.
Обработка заказов и оплата

Отправка со своего склада

Обмен и возврат товара

Получить поддержку

MP003B [AGM] — страйкбольна пружинна репліка рушниці Mossberg 590K. Дробовик виготовлений з металу і пластику, оснащений укороченим металевим стволом, пістолетним руків'ям замість приклада. Це — ідеальна, добре збалансована, незалежна від акумуляторів, газу, зовнішньої температури рушниця, яку зручно використовувати в обмеженому просторі та для роботи на ближній дистанції.
Характеристики
Тип Spring Airsoft Rifle
Режим огня одиночный
Начальная скорость ~90 м/с
Колличество стволиков 1
Hop-Up регулируемый
Магазин патрон на 30 шаров
Материал Aluminum, ABS Plastic
Длина 670 мм
Вес 1200 г
В комплекте Дробовик, 3 патрона (картриджа), лоадер, шомпол

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.

Страйкбольное оружие, AGM, MP003A, Дробовики, Дробовик, 3 патрона (картриджа), лоадер, шомпол, Aluminum, ABS Plastic, патрон на 30 шаров, регулируемый, Spring Airsoft Rifle