Компас TSC-45

  • Код товару Y79260
  • Артикул Y79260
  • В наявності
  • TSC-45 - планшетний рідинний компас призначений для визначення сторін горизонту, азимута, відстані на карті. Компас значно спрощує орієнтування на місцевості. TSC-45 складається з .. Опис
  • 85 грн.

Обробка замовлень і оплата

Відправка з власного складу

Обмін і повернення товару

Отримати фахову підтримку

TSC-45 - планшетний рідинний компас призначений для визначення сторін горизонту, азимута, відстані на карті. Компас значно спрощує орієнтування на місцевості. TSC-45 складається з планшета (пластини) з нанесеними напрямними та колби, що обертається. Азимутальне кільце, розташоване в колбі, має чітку шкалу з ціною поділки 2°. Кожен 20° має числове позначення.
Масштабні лінійки, нанесені на планшет, допоможуть швидко і безпомилково розрахувати відстань на карті, а вбудована збільшувальна лінза — прочитати на мапі дрібні значки. Рухоме азимутальне кільце дозволить зафіксувати обраний напрям. Компас має шкалу відхилень, завдяки якій Ви зможете швидко зорієнтувати карту за місцевістю та скорегувати напрямок руху. Для зручності користування компасом в темний час доби, на азимутальне кільце і стрілку нанесені люмінесцентні точки. Заспокоєння магнітної стрілки займає близько 5 сек.
Компас має робочий діапазон температур від -40°C до +50°C.
Характеристики
Матеріал пластик
Вага 49 г

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Теги: Компас, TSC-45, планшетний, рідинний, Бівачне спорядження, Спорядження

4,9
Google Відгуки клієнтів