З 8 до 24 січня 2021р. включно в Україні діятимуть посилені карантинні обмеження. Магазин ШТУРМ працюватиме Онлайн. Замовити товар Ви зможете на нашому сайті або телефоном.

Автомат AK-74 - CM.031 [CYMA]

  • Бренд Cyma
  • Код товару CM.031
  • Артикул CM.031
  • В наявності
  • Страйкбольний електропневматичний автомат CYMA CM.031 відрізняється високою якістю збірки, міцністю конструкції, простотою експлуатації. Збірка і розбирання приводу частково повтор.. Опис
  • 4 000 грн.
Обробка замовлень і оплата

Відправка з власного складу

Обмін і повернення товару

Отримати фахову підтримку

Страйкбольний електропневматичний автомат CYMA CM.031 відрізняється високою якістю збірки, міцністю конструкції, простотою експлуатації. Збірка і розбирання приводу частково повторює бойовий аналог АК-74. Ствольна коробка, пістолетне руків'я, приклад і цівка виготовлені з міцного пластику. Кришка ствольної коробки, ствол, муляж ДТК і деякі елементи фронтсета — металеві. Мушка та цілик регульовані.
Всередині знаходиться металевий гірбокс з посиленими внутрішніми деталями 3 версії. Всі частини гірбокса стандартні та взаємозамінні з запчастинами більшості інших виробників. Це забезпечує високу ремонтопридатність і широкі можливості для тюнінгу. Камера хоп-апа стандартна, АК-типу, зроблена з високоміцного пластику. Акумулятор розміщений в прикладі. Електрична частина механізму здатна без будь-яких модифікацій працювати з акумуляторами високої струмовіддачі, такими як літій-полімерні, напругою 7,4В. У базовій комплектації привід АК-74 стріляє зі швидкістю вильоту кулі близько 120 м/с.
Характеристики
Тип AEG
Режим вогню одиночний/автоматичний
Початкова швидкість ~120 м/с
Довжина стволика 455 мм
Діаметр стволика 6,03 мм
Hop-Up регульований
Gearbox Ver.3
Характеристики акумулятора cube, NiMH, 8.4V 1500mAh (8.4V 1200mAh)
Роз'єм акумулятора Mini-tamiya
Магазин бункерний на 420 куль
Матеріал ABS, aluminum
Довжина 950 мм
Вага 2660 г
У комплекті Автомат, магазин, акумулятор, зарядний пристрій

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Теги: AEG, Автомат AK-74, АК-серія, Ver.3, Страйкбольна зброя, CYMA

4,9
Google Відгуки клієнтів