Шановні клієнти!

Раді повідомити, що у нас невеличке поповнення асортименту товару по розмірах, та моделях! Встигніть придбати бажаний одяг та спорядження!

Усі замовлення опрацьовуються по черзі, та відправляються тільки по повній предоплаті. Менеджери працюють з великою кількістю замовлень, тому очікуйте зворотнього зв'язку.

Прапор Норвегії

  • Бренд Mil-tec
  • Код товару S9522
  • Артикул 16738000
  • В наявності
  • Прапор Норвегії — один із державних символів королівства Норвегії. З 1748 року по 1814 рік норвезькі кораблі ходили під данським прапором Даннеброгом. У 1814 році, коли королем Нор.. Опис
  • 115 грн.
Обробка замовлень і оплата

Відправка з власного складу

Обмін і повернення товару

Отримати фахову підтримку

Прапор Норвегії — один із державних символів королівства Норвегії. З 1748 року по 1814 рік норвезькі кораблі ходили під данським прапором Даннеброгом. У 1814 році, коли королем Норвегії став король Швеції, норвежці отримали право використовувати цей прапор, додавши до нього норвезького золотого лева, увінчаного короною і тримаючого сокиру. Але боротьба за свій прапор продовжувалася і в 1821 році парламент прийняв нове оформлення прапора: Даннеброг з темно-синім хрестом на білій підкладці. Таке поєднання червоного, білого і синього походить від французького трикольору так само, як прапори США та Великої Британії, що у той час вважалося символом свободи. Хрест був загальним символом прапорів Данії і Швеції. Автором дизайну прапора Норвегії, затвердженого резолюцією норвезького парламенту в 1821 році, був парламентарій з Бергена Фредерік Мельцер.
Характеристики
Матеріал Polyester 100%
Розміри 90 х 150 см

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Теги: Прапор, Атрибутика, Символіка, 90 х 150 см, Polyester, Mil-Tec