Шановні клієнти!

На нашому сайті ведуться технічні роботи
Наявність товару уточнюйте у наших менеджерів

(067) 172-36-39 Viber, Telegram, Signal

Perun X16

Зброя

Нарізна зброя в магазині Штурм

Tinck Arms. GO2 Weapons. Andro Army. Сучасні AR-15 AR-10 системи та компоненти.

Обрати

Символіка ЗСУ

Погон ГОЛОВНИЙ ШТАБ-СЕРЖАНТ

Погон ГОЛОВНИЙ ШТАБ-СЕРЖАНТ

Погон-муфта "Головний штаб-сержант" для польової уніформи розміром 50 х 110 мм виготовлений з камуфл..

8 грн.

Погон КАПІТАН

Погон КАПІТАН

Погон-муфта "Капітан" для польової уніформи розміром 50 х 110 мм виготовлений з камуфльованої тканин..

8 грн.

Погон СТАРШИЙ СОЛДАТ

Погон СТАРШИЙ СОЛДАТ

Погон-муфта "Старший солдат" для польової уніформи розміром 50 х 110 мм виготовлений з камуфльованої..

8 грн.

Погон СТАРШИНА

Погон СТАРШИНА

Погон-муфта СТАРШИНА для польової уніформи розміром 50 х 100 мм виготовлений з камуфльованої тканини..

8 грн.

Погон ХОРУНЖИЙ

Погон ХОРУНЖИЙ

Погон-муфта "Хорунжий" для польової уніформи розміром 50 х 110 мм виготовлений з камуфльованої ткани..

8 грн.

Символіка ЗСУ

Нові погони, нарукавні нашивки, розпізнавальні знаки, емблеми Збройних сил України можна замовити, купити у магазині ШТУРМ.

Напевне, найбільш помітною зміною у реформуванні Збройних сил України стали оновлені форма та символіка. Двозуб Святослава і вовкулака для ССО, лицарська рукавичка для танкових військ, едельвейси і карпатські бартки для гірської піхоти – нова символіка та однострій Збройних Сил України вже офіційно затверджені 20 листопада 2017 року Наказом міністра оборони № 606. Основна мета таких змін полягала у тому, щоб сучасний український військовий однострій, з одного боку, не був архаїчним, а з іншого – щоб мав питомо українські елементи. Так, на погонах офіцерського складу присутня зубчатка Галицької армії. Якщо раніше на погонах в офіцерів були п'ятипроменеві радянські зірки, то на теперішній момент – це ромбічна гетьманська зоря, що веде свій початок від війська гетьмана Павла Скоропадського.

На рукаві кожного українського вояка є стилізований тризуб, який використовувався в армії УНР. Там, де це було можливим, запозичена і кольорова гама цих тризубів. Такі елементи прив'язують українську армію до періоду 1917-1921 років, до періоду козацтва або навіть до доби Великого Князівства Литовського. Наприклад, знак танкових військ - це латна рукавиця з пірначем, що символізує спадковість українських танкових підрозділів від важкої кавалерії часів Костянтина Острозького. На рукавах міністра оборони, начальника Генштабу з'явилися дві перехрещені булави, як символи вищої військової влади.

Також багато елементів узято зі світових традицій. Наприклад, новий берет десанту кольору марун - це символіка, пов'язана з архистратигом Михаїлом. В усіх країнах він є небесним покровителем парашутно-десантних частин.