SENTINEL MID
  1. Замшева шкіра з обробкою 3M SCOTCHGARD для підвищеного захисту від вологи, бруду та маслянистих плям.

  2. Cordura® 1000D Fabic - сертифікована міцна нейлонова тканина з високими повітропроникними і водовідштовхувальними показниками

  3. OG-052 Гумова підошва спеціально розроблена для максимального зчеплення з поверхнею, нековзка, стійка до стирання.

  4. OG-052 Середина підошва виготовлена з EVA (етиленвінілацетату) для кращої гнучкості, амортизації, поглиння ударів

  5. Верхній кант берців, з об'ємного поліестерового сітчастого матеріалу Merry Mesh щільністю 250 г/м² на поролоні товщиною 4 мм

  6. Фурнітура (люверси, петлі для шнурування) виготовлена з латуні

  7. Тонкі круглі шнурівки - зносостійкі, довго не рвуться і не втрачають форму навіть в умовах високих механічних або кліматичних навантажень.

  8. Ortholite - високотехнологічні устілки з бактерицидним просоченням, що перешкоджає виникненню бактерій і неприємних запахів.

SENTINEL MID


Надійність

Черевики надійний захист стопи і голеностопа в будь-яких ситуаціях. Вибір для всіх, хто шукає взуття військової якості, розроблене спеціально для екстремальних умов.

Черевики SENTINEL MID
Черевики SENTINEL MID

Якість

Дійсно якісне взуття, яке має відносно невелику вагу, хороший рівень паропроникності, відмінну водонепроникність і вражаючу чіпкість на різних поверхнях.

Захист

Напівчеревики Helikon-Tex® SENTINEL MID — виготовлені з використанням синтетичних та натуральних матеріалів, які відповідають характеристикам та нормам розділів стандарту EN ISO 20347: 2012. Взуття забезпечує необхідний рівень захисту, якщо використовується та обслуговується згідно з рекомендаціями.

OG-052
3M SCOTCHGARD
Ortholite
Ortholite
Ortholite
OG-052
EVA
H6519-01
H6519-11

ідеальний вибір

SENTINEL MID - ідеальний вибір для військових, співробітників поліції, служб безпеки, охорони, а також для всіх, хто шукає якісне взуття для роботи, активного відпочинку.

Copyright to Магазин Штурм™ - 2020