Шановні клієнти!

Раді повідомити, що у нас невеличке поповнення асортименту товару по розмірах, та моделях! Встигніть придбати бажаний одяг та спорядження!

Усі замовлення опрацьовуються по черзі, та відправляються тільки по повній предоплаті. Менеджери працюють з великою кількістю замовлень, тому очікуйте зворотнього зв'язку.

ММГ, Макети зброї

New
 ММГ пістолет-кулемет ППШ-41

ММГ пістолет-кулемет ППШ-41

Масо-габаритні макети - це деактивовані для унеможливлення пострілу бойові зразки зброї. Вони зберіг..

12 000 грн.

ММГ Пістолет-кулемет SA-24

ММГ Пістолет-кулемет SA-24

ММГ Пістолет-кулемет SA-24..

6 890 грн.ММГ Пістолет-кулемет Sa.26

ММГ Пістолет-кулемет Sa.26

Макет масогабаритний (ММГ) пістолета-кулемета SA-26 виготовлений з бойової зброї шляхом деактивації...

6 927 грн.Масо-габаритні макети

Масо-габаритні макети стрілецької зброї призначені, в першу чергу, для навчання стрілецькій справі на початкових етапах підготовки. Це хороші тренажери для школярів та студентів на уроках військової підготовки, адже ММГ виготовляється з бойової зброї шляхом видалення чи деактивації деяких деталей, що відповідають за функцію стрільби, не порушуючи естетичності зовнішнього вигляду. Макет можна збирати, розбирати, наочно побачивши, де розташовані і як працюють основні механізми, відчути реальну вагу бойової зброї.

Музейників і колекціонерів зацікавлять взірці макетів минулих століть. Деякі екземпляри бойової зброї втрачені назавжди, тому поповнити колекцію допоможуть копії (репліки), виготовлені за відновленими кресленнями.

Масо-габаритні макети (ММГ), копії стрілецької чи холодної зброї історично визначних періодів, придбані в магазині ШТУРМ, прекрасно доповнять будь-яку музейну або приватну колекцію, стануть окрасою тематично оформленого приміщення.