Шановні клієнти!

На нашому сайті ведуться технічні роботи
Наявність товару уточнюйте у наших менеджерів

(067) 172-36-39 Viber, Telegram, Signal

Perun X16

Зброя

Нарізна зброя в магазині Штурм

Tinck Arms. GO2 Weapons. Andro Army. Сучасні AR-15 AR-10 системи та компоненти.

Обрати

Арбалети, луки, рогатки

Дуга арбалетна MAN KUNG 150B

Дуга арбалетна MAN KUNG 150B

Посилена дуга для арбалетів Man Kung 150 і 200 серії. Після ослаблення дуги арбалет втрачає свої поч..

631 грн.Закінцівки для арбалета MAN KUNG

Закінцівки для арбалета MAN KUNG

Закінцівки для плечей (дуг) арбалетів Man Kung 150 і 200 серії насаджуються на кінці дуг та оберігаю..

291 грн.Арбалети, луки, рогатки

В наш час арбалети переважно використовуються для тренувальної та розважальної стрільби. Арбалет переважає лук у точності та дальності пострілу, але має меншу скорострільність. Для стрільби з арбалета використовуються арбалетні стріли (болти), які зазвичай товстіші і коротші, ніж стріли лука і кулі (такий арбалет називається шнеппер). Для розважальної стрільби на дистанціях до 15 метрів підійдуть арбалети пістолетного типу. Для спортивної стрільби на дистанціях до 30 метрів - гвинтівочного типу. Шнеппер призначений для розважальної стрільби. В сучасних арбалетах використовуються високоякісні матеріали, які полегшують конструкцію і продовжують термін служби виробу.

Якщо вам більше 18 років, Ви можете вільно придбати арбалет у нашому інтернет-магазині, тому що згідно законодавства України, арбалети з силою натягу до 20 кгс не є холодною метальною зброєю і не потребують дозвільних документів для покупки.

Лук — це один із найдавніших видів зброї метального типу, що відомий з доби мезоліту, призначений для стрільби стрілами. Дальність польоту стріли залежить від конструкції лука, сили натягу тятиви і погоди. Сучасна стрільба з лука поділяється на декілька напрямів — спорт, мисливство та розважальні заняття. Існує також рух рольовиків і реконструкторів, які використовують історичні та саморобні конструкції лука та аксесуарів.

Для спортивної і розважальної стрільби часто використовуються прості та доступні за ціною рогатки або духові трубки. Рогатки застосовують рибалки для точної доставки прикорму в місце закидання вудки або спінінга. Мисливські та спортивні рогатки, що серійно випускаються різними фірмами, користуються значним попитом у початківців-стрільців і стрільців зі стажем. Існують національні асоціації, міські клуби, які проводять змагання зі стрільби із спортивної рогатки.