Шановні клієнти!

Усі замовлення опрацьовуються по черзі, та відправляються тільки по повній предоплаті. Менеджери працюють з великою кількістю замовлень, тому очікуйте зворотнього зв'язку.

Прапор Швеції

  • Бренд Mil-tec
  • Код товару S9535
  • Артикул 16744000
  • В наявності
  • Прапор Швеції — прямокутне полотнище синього кольору із скандинавським хрестом жовтого кольору і співвідношенням сторін 5:8. Точна дата появи шведського прапора невідома, проте най.. Опис
  • 115 грн.
Обробка замовлень і оплата

Відправка з власного складу

Обмін і повернення товару

Отримати фахову підтримку

Прапор Швеції — прямокутне полотнище синього кольору із скандинавським хрестом жовтого кольору і співвідношенням сторін 5:8. Точна дата появи шведського прапора невідома, проте найбільш ранні зображення жовтого хреста на синьому фоні датуються 16 століттям. Пропорційність, можливо, узята з данського прапора, а блакитний і жовтий кольори ймовірно прийшли з гербу. Відповідно до королівського указу від 1569 року жовтий хрест повинен був завжди зображатися на шведських бойових штандартах і прапорах, оскільки гербом Швеції був синій щит, розділений на чотири частини золотим хрестом. Тільки до 20-их років XVII століття відносяться авторитетні свідчення того, що синій трикутний прапор з жовтим хрестом був на шведських кораблях. Зараз трикутний вимпел використовується тільки на суднах королівської сім"ї і на військових суднах. На вимпелі королівської сім"ї, крім того, в центрі хреста зображений Малий або Великий герб Швеції. З 1916 року день 6 червня святкується як День Шведського Прапора. У 1983 році цей день був також оголошений Національним Днем Швеції. Саме цей день був вибраний з двох причин: 6 червня 1523 року Густав Ваза був вибраний королем Швеції, і це поклало початок Швеції як незалежної держави, а того ж дня в 1809 році Швеція прийняла нову конституцію, яка розширювала права громадян і наділяла їх значною свободою.
Характеристики
Матеріал Polyester 100%
Розміри 90 х 150 см

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Теги: Прапор, Атрибутика, Символіка, 90 х 150 см, Polyester, Mil-Tec