Шановні клієнти!

Раді повідомити, що у нас невеличке поповнення асортименту товару по розмірах, та моделях! Встигніть придбати бажаний одяг та спорядження!

Усі замовлення опрацьовуються по черзі, та відправляються тільки по повній предоплаті. Менеджери працюють з великою кількістю замовлень, тому очікуйте зворотнього зв'язку.

Direct Action® Dragon Egg® Mk II

Direct Action® Dragon Egg® Mk II

Direct Action® Dragon Egg® Backpack - легкий, універсальний 25+ літровий рюкзак, спеціально розроблений для військових та представників правоохоронних спецпідрозділів. Виготовлений з високоякісного, міцного матеріалу 500D Cordura® з використанням новітньої технології лазерного різання кріплень системи MOLLE/PALS. Такі стропи дуже міцні, більш довговічні і не вбирають вологу. Рюкзак оснащений трьома відділеннями, зовнішньою кишенею для аксесуарів, двома бічними кишенями на блискавках, які змінюють їх об'єм. Система підвіски базується на зручних регульованих лямках, поясному ремені і внутрішніх ребрах жорсткості в спинці. Застосована Combat Vent System® (інноваційна система вентиляції) підвищує циркуляцію повітря, надає охолоджуючий ефект, запобігає перегріванню і пітливості, забезпечуючи комфорт та стабільність. Рюкзак можна носити, як сумку за верхню ручку, знявши поясний ремінь і сховавши лямки в відсік на спинці. Рюкзак Dragon Egg® може використовуватись як міський рюкзак або, як рюкзак для коротких мандрівок, який оцінять прихильники добротного мілітарі-спорядження. 

2018-01-22 11:20:22
0
1170

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!
Рекомендовані статті