Шановні клієнти!

На нашому сайті ведуться технічні роботи
Наявність товару уточнюйте у наших менеджерів

(067) 172-36-39 Viber, Telegram, Signal

Визначні дати лютого

Визначні дати лютого

19 лютого

Тризуб як державний символ - Державний герб України - був затверджений постановою Верховної Ради України №2137-XII від 19 лютого 1992 року.

З найдавніших часів тризуб використовувався як своєрідний оберіг. Символ відомий в українських землях з II ст. Існує близько трьох десятків теорій походження і значення тризуба (сокіл, якір, символ триєдності світу і т. д.).

За часів Київської Русі тризуб був родовим знаком Рюриковичів. Його зображення археологи знаходять на монетах, печатках, посуді, цеглі, настінних розписах.

За матеріалами енциклопедії: Посли київського князя Ігоря (912-945 рр.) при укладанні договорів з візантійцями мали свої печатки з тризубом. Київський князь Володимир Святославович (980-1015 рр.) карбував тризуб на монетах, де з одного боку зображувався портрет володаря, а з іншого - тризуб.

20 лютого

День Героїв Небесної Сотні

Людина, розумна людина, завжди сподівається на краще.

20 лютого 2014 року стало переломною датою цієї надії на краще для всього українського народу. Відчуваючи глибокі і тривалі приниження та відвертий гніт, український народ пробудився. Він підвівся перед тираном, бо не міг більше залишатися у смертельній байдужості до майбутнього своїх дітей, до теперішнього стану своєї даної Богом душі, до гідності та честі свого доброго імені.

Щорічно в цей день ми вшановуємо подвиг учасників Революції Гідності та згадуємо Героїв Небесної Сотні.

21 лютого

Міжнародний день рідної мови

Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову.

Ліна Костенко

Для нас, українців, це визначні дати і ми разом з Вами хочемо привітати наших героїв. Тому для учасників Революції Гідності та військових, які боронять наші східні кордони, магазин ШТУРМ підготував подарунки.

Напишіть нам цікаву розповідь українською мовою про свою участь в Революції Гідності чи про свого друга на передовій - і ми обов'язково привітаємо Вас чи разом з Вами Вашого товариша.


2019-02-19 14:55:24
0
1264

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!
Рекомендовані статті