Шановні клієнти!

Раді повідомити, що у нас невеличке поповнення асортименту товару по розмірах, та моделях! Встигніть придбати бажаний одяг та спорядження!

Усі замовлення опрацьовуються по черзі, та відправляються тільки по повній предоплаті. Менеджери працюють з великою кількістю замовлень, тому очікуйте зворотнього зв'язку.

Рюкзак RATEL Mk2 - Cordura - 25 л

Рюкзак RATEL Mk2 - Cordura - 25 л

Helikon-Tex® RATEL Mk2 Backpack - 25 літровий рюкзак нового покоління є результатом не тільки побажань користувачів, але й багаторічного досвіду роботи з цією моделлю. RATEL змінився конструктивно, його функціональність значно покращилась. Рюкзак складається з великого основного відділення з додатковою кишенею для питної системи, двох зовнішніх підсумків, які закриваються двосторонніми блискавками та додаткової кишені для гідратора з тильної сторони. Фронтальна і бічні сторони вкриті сигментами MOLLE. Система підвіски стала більш комфортною і базується на зручних, м'яких, регульованих лямках, посиленій спинці та широкому розвантажувальному ремені, який забезпечує додаткову фіксацію рюкзака на спині та правильний розподіл ваги. Ремінь відстібається від рюкзака і при необхідності носиться окремо. Поверхня ременя вкрита сигментами MOLLE, що дає можливість навішувати додаткове спорядження, рівномірно розподіляючи вагу навколо пояса.


2018-09-23 11:00:29
0
1046

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!
Рекомендовані статті