Шановні клієнти!

Раді повідомити, що у нас невеличке поповнення асортименту товару по розмірах, та моделях! Встигніть придбати бажаний одяг та спорядження!

Усі замовлення опрацьовуються по черзі, та відправляються тільки по повній предоплаті. Менеджери працюють з великою кількістю замовлень, тому очікуйте зворотнього зв'язку.

Ремінь зброярський Helikon-Tex - двоточковий

Ремінь зброярський Helikon-Tex - двоточковий

Helikon-Tex® Two Point Carbine Sling - це простий, але добре продуманий дизайн двоточкового зброярського ременя. Виготовлений з 1" нейлонової стрічки. В центральній частині нашитий погон з м'якою вставкою, який зменшує тиск на плече та допомагає розподілити вагу навіть дуже важкої зброї. Погон покритий сіткою, що позитивно впливає на циркуляцію повітря і одночасно запобігає надмірному натиранню шиї. Кишеня на передньому кінці погона призначена для зберігання запасних батарейок або інших дрібних аксесуарів. Ремінь легко регулюється по довжині, надійно кріпиться до антабок зброї за допомогою ремінців з пряжками. Крім того, комплект включає в себе два ремінці різного розміру, які дозволяють закріпити ремінь на зброї і без антабок.

2018-09-23 11:45:43
0
1324
Теги: Helikon-Tex

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!
Рекомендовані статті