Ніж Firebird FB7651

  • Бренд Firebird
  • Код товару FB7651
  • Артикул
  • В наявності
  • Firebird FB7651 - це складаний ніж, який готовий до повсякденних випробувань та заслуговує на довіру, і зовсім безпечний. Завдяки компактним розмірам, його можна носити з собою щод.. Опис

  • 760 грн.
Обробка замовлень і оплата

Відправка з власного складу

Обмін і повернення товару

Отримати фахову підтримку

Firebird FB7651 - це складаний ніж, який готовий до повсякденних випробувань та заслуговує на довіру, і зовсім безпечний. Завдяки компактним розмірам, його можна носити з собою щодня і застосовувати в найрізноманітніших ситуаціях.
Лезо Firebird FB7651 виготовлене зі сталі марки 440С. Це одна з найпопулярніших марок нержавіючої сталі в ножовому виробництві. Тверда і дуже міцна, а ножі з неї мають високі різальні властивості, досить довго тримають початкове заточування. Стійкість до соляної корозії - ще одна важлива якість подібного матеріалу. Відповідно, ніж зі сталі 440С можна брати на природу, не побоюючись, що підвищена вологість позначиться на виробі.
Клинок витягується з ножа за допомогою стандартних сталевих шпеньків і фіксується замком Axis Lock.
Руків'я Firebird FB7651 формують сталеві лайнери, полімерний спейсер і накладки з композитного матеріалу G10, які фіксуються сталевими болтами. У дизайні руків'я передбачена знімна металева кліпса зі сталі, яку можна встановлювати в двох положеннях. Є великий отвір під темляк. Ергономічне руків'я моделі зручно лежить в долоні користувача і не вислизає, навіть якщо рука мокра.
Характеристики
Тип складаний, Every Day Carry (EDC)
Матеріал руків'я - склопластик G10
Довжина 199 мм
Вага 101 г
Довжина клинка 83 мм
Товщина обуха 3.2 мм
Матеріал клинка сталь 440C
Тип профілю клинка Clip Point
Тип різальної кромки леза Plain
Тип ножового замка Axis Lock
Твердість за шкалою Роквелла 58 Hrc

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Теги: Ніж, Firebird, Сталь 440C, Clip Point, Plain, Axis Lock, EDC