Ніж Firebird FH11S-GB

  • Код товару FH11S-GB
  • Артикул FH11S-GB
  • Немає в наявності
  • Нова модель Ganzo Firebird FH11S є реплікою виробу FH11, вже знайомого покупцям. Проте даний ніж трохи менший за розмірами. Якісний EDC-варіант, з прямим руків'ям і клинком поширен.. Опис
  • 789 грн.
Обробка замовлень і оплата

Відправка з власного складу

Обмін і повернення товару

Отримати фахову підтримку

Нова модель Ganzo Firebird FH11S є реплікою виробу FH11, вже знайомого покупцям. Проте даний ніж трохи менший за розмірами. Якісний EDC-варіант, з прямим руків'ям і клинком поширеного типу normal blade. Така форма леза попадається досить часто, а популярність її пояснюється універсальністю застосування. Підходить і для проколювання, і для нарізки. Що стосується ножа FH11S, то він сподобається любителям активного проведення часу. Ви можете брати з собою виріб в туристичний похід, на вилазку, в подорож і поїздку, а можете застосовувати виключно вдома. У всіх ситуаціях власник ножа FH11S залишиться задоволений його компактністю, елегантністю, ефективністю і практичністю. Поговоримо про ніж детальніше.
На особливу увагу заслуговує сталь клинка. Твердість моделі досягає 60 одиниць Роквелла. Це один з найвищих показників для такого виду інструментів. Прекрасний, надійний ніж, пристосований до механічних навантажень. Металевий сплав леза має марку D2. Це першокласна сталь, захищена від корозії та досить міцна. З таким компонентом ножі отримують твердість, витривалість і тішать власників своєю надійністю. Матеріалом ручки ножа послужив склотекстоліт G10. Сучасний, з хорошими для користувача властивостями, стійкий до води та температурних впливів. Також без проблем забарвлюється. Ручка ножа зроблена з дотриманням ергономіки, зручна за формою і не вислизне під час використання. Кольори ручки — чорний, зелений, сірий.
Ніж забезпечений металевою кліпсою, завдяки чому його застосування стає ще більш комфортним. Ви можете зафіксувати ніж на кишені, на ремені, причепити його до сумки або рюкзака. З досвіду застосування колишніх виробів від Ganzo можна стверджувати, що ножі мають прекрасну механіку. Вони безпечні в експлуатації, легко відкриваються і закриваються. Замком для даної моделі послужила конструкція типу Flipper. Складні ножі здобули чималу популярність у користувачів. Компактні, зручні, легкі.
Розміри FH11S: довжина досягає 18,4 сантиметра, довжина леза — 7,8 сантиметра, товщина клинка становить 2,9 міліметра. Важить новинка 82 грами. Слід зазначити, що це міцний ніж і ви запросто на нього зможете покластися. Модель зносостійка, належним чином збалансована. Колишні подібні вироби показували хороші ріжучі властивості на практиці. Також важливо, що сталь марки D2, яка використовується в багатьох таких виробах, довго утримує заточку. Ще одна перевага — обробка поверхні ножів. Лезо виробів захищено від появи дрібних подряпин і незначних потертостей. Воно зберігає зовнішній вигляд і після тривалої експлуатації. Якщо вас цікавить якісний ніж для щоденного носіння, то даний екземпляр від Ganzo - те, що вам потрібно. Він стане в пригоді і в міських умовах, і в польових, і похідних, при цьому, в догляді ніж невибагливий, а практична його користь очевидна.
Характеристики
Тип складаний
Матеріал руків'я - склотекстоліт G10
Довжина загальна - 184 мм
Вага 82 г
Довжина клинка 78 мм
Товщина обуха 2.9 мм
Матеріал клинка сталь D2
Тип профілю клинка normal blade
Тип різальної кромки леза прямий
Тип ножового замка Flipper
Твердість за шкалою Роквелла 60 HRC

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!