Ніж Firebird FH31-GR

  • Бренд Firebird
  • Код товару FH31-GR
  • Артикул
  • Немає в наявності
  • Ніж Firebird FH31 став першою моделлю цього бренду, яка випущена з клинком форми Wharncliffe. Клинок даного ножа виготовлений зі сталі D2. У цьому сплаві високий вміст вуглецю, що .. Опис
  • 805 грн.
Обробка замовлень і оплата

Відправка з власного складу

Обмін і повернення товару

Отримати фахову підтримку

Ніж Firebird FH31 став першою моделлю цього бренду, яка випущена з клинком форми Wharncliffe. Клинок даного ножа виготовлений зі сталі D2. У цьому сплаві високий вміст вуглецю, що дозволило добитися твердості до 60 HRC. Тому ніж Firebird FH31 довго залишатиметься гострим після заточування. Водночас, домішки нікелю і хрому в складі сплаву підвищують його стійкість до іржавіння. Це означає, що за ножем буде нескладно доглядати. Ріжуча кромка зроблена абсолютно рівною і гладко заточеною. Обух різко знижується приблизно з 2/3 довжини. На цьому місці зроблено фальш лезо. Закінчується клинок гострим кінчиком.
На заключному етапі обробки, метал був відшліфований шляхом сатинування, тому на поверхні клинка видно злегка помітні поперечні риски.
Щоб відкрити ніж, досить скористатися фліпером. А безпеку роботи з ним гарантує встановлений замок Liner lock. Конструкція цього механізму така, що підпружинена металева пластина впирається в п'яту клинка, перешкоджаючи його складанню навіть під навантаженням. Це простий, але дуже надійний механізм, який прослужить не один рік.
Руків'я ножа сформоване за допомогою двох накладок з композитного матеріалу G10, який, по суті, є варіантом скловолокна. Форма накладок зручна для утримання ножа в долоні та тривалої роботи з ним. Їх поверхня зроблена текстурованою, щоб ніж не вислизав із рук. Трохи скошені краї накладок роблять руків'я ще більш зручним і оригінальним на вигляд. З нижнього боку передбачена виїмка для пальця, а на краю руків'я є отвір для кріплення темляка. До руків'я прикручена металева кліпса, яку користувач може переставити на іншу сторону.
Характеристики
Тип складаний, Every Day Carry (EDC)
Матеріал руків'я - склопластик G10
Довжина загальна - 198 мм
Вага 113 г
Довжина клинка 86 мм
Товщина обуха 3 мм
Матеріал клинка сталь D2
Тип профілю клинка Wharncliffe
Тип різальної кромки леза Plain
Тип ножового замка Flipper
Твердість за шкалою Роквелла 59-60 Hrc

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Теги: Ніж, Складаний, Firebird, Сталь D2, Wharncliffe, Plain, Liner Lock, EDC

4,9
Google Відгуки клієнтів