Шановні клієнти,

Раді повідомити що у нас оновлення асортименту товару, отож будемо раді бачити від вас нові замовлення!

Ніж Firebird FH51-BK

  • Бренд Firebird
  • Код товару FH51-BK
  • Артикул
  • Немає в наявності
  • Firebird FH51 - універсальний складаний ніж, який однаково добре підходить для туристичних мандрівок, пікніків або рибальства, використання в якості EDC інструменту кожен день. Кли.. Опис
  • 944 грн.
Обробка замовлень і оплата

Відправка з власного складу

Обмін і повернення товару

Отримати фахову підтримку

Firebird FH51 - універсальний складаний ніж, який однаково добре підходить для туристичних мандрівок, пікніків або рибальства, використання в якості EDC інструменту кожен день. Клинок виготовлений зі сталі D2, яка за своїм складом вважається напівнержавіючою, оскільки містить тільки 12% хрому. Але домішки молібдену і ванадію роблять метал більш стійким до агресивних середовищ, підвищують його зносостійкість і запобігають крихкості. З усіх сплавів своєї категорії, D2 - найбільш нержавіюча сталь.
Довжина леза досягає 81 мм. Виробники надали йому форму Clip-point. У нього приспущений обух з фальш лезом, виражене, досить довге вістря. Ближче до руків'я на нижньому боці клинка сформована виїмка, а на верхній — ребриста ділянка, яка захищає пальці від ковзання під час роботи з ножем. Колір леза в даній моделі збережений природним сірим. Метал відшліфований популярним способом сатинування.
Руків'я Firebird FH51 зроблене з двох накладок із G10, які скручені між собою декількома болтами. У них плавно-округла форма, яка максимально зручна для утримання ножа в долоні і тривалого його використання. Поверхня накладок спеціально зроблена шорсткою, щоб хват ножа був міцнішим, і він не ковзав у вологих долонях або в рукавичках. У хвостовій частині руків'я передбачений наскрізний отвір для протягування крізь нього темляка. Також з однієї зі сторін до руків'я прикручена кліпса.
Модель Firebird FH51 оснащена замком Flipper, що дозволяє легко і швидко привести його в готовий до роботи стан і не хвилюватися з приводу можливого закриття під час роботи.
Характеристики
Тип складаний, Every Day Carry (EDC)
Матеріал руків'я - склопластик G10
Довжина загальна - 185 мм
Вага 87 г
Довжина клинка 81 мм
Товщина обуха 3,5 мм
Матеріал клинка сталь D2
Тип профілю клинка Clip Point
Тип різальної кромки леза Plain
Тип ножового замка Flipper
Твердість за шкалою Роквелла 59-60 Hrc

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Теги: Ніж, Складаний, Firebird, Сталь D2, Clip Point, Plain, Flipper, EDC