Ніж Firebird FH61

  • Бренд Firebird
  • Код товару FH61-BK
  • Артикул FH61-BK
  • В наявності
  • Firebird FH61 - це невеликий складаний, легкий, але міцний ножик для щоденного використання. Виготовлений з інструментальної сталі марки D2, твердість якої відповідає 58-60 одиниця.. Опис

  • 580 грн.
Обробка замовлень і оплата

Відправка з власного складу

Обмін і повернення товару

Отримати фахову підтримку

Firebird FH61 - це невеликий складаний, легкий, але міцний ножик для щоденного використання. Виготовлений з інструментальної сталі марки D2, твердість якої відповідає 58-60 одиницям Роквелла. Сталь D2 характеризується як дорогий, але водночас, високоякісний матеріал з усіма необхідними властивостями і компонентами, об'єднаними в правильному співвідношенні. Сплав має високий рівень вуглецю і хрому в своєму складі, стійкий до корозії, а також різного роду навантажень і механічних впливів.
Руків'я виготовлене ​​з використанням сталевих лайнерів, полімерного спейсера і текстурованих накладок з G10. У дизайні руків'я передбачений отвір під темляк і повністю знімна кліпса.
Витягується клинок Firebird FH61 як за допомогою невеликого отвору під великий палець біля основи, так і фліпером. Фіксується лезо завдяки сталевому замку типу Liner-Lock.
Характеристики
Тип складаний, Every Day Carry (EDC)
Матеріал руків'я - склопластик G10
Довжина загальна - 171 мм
Вага 100 г
Довжина клинка 70 мм
Матеріал клинка Сталь D2
Тип профілю клинка Clip-Point
Тип різальної кромки леза Plain
Тип ножового замка Liner Lock
Твердість за шкалою Роквелла 60 Hrc

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Теги: Ніж, Складаний, Firebird, Ganzo, Сталь D2, Clip-Point, Plain, Liner Lock, EDC, FH61