Ніж Ganzo G613

  • Бренд Ganzo
  • Код товару G613
  • Артикул G613
  • Немає в наявності
  • Компанія пропонує нам досить оригінальну модель складаного портативного ножа Ganzo 613, який має на озброєнні напівсерейторний клинок типу "Tanto" і управляється фіксатором Liner L.. Опис
  • 173 грн.
Обробка замовлень і оплата

Відправка з власного складу

Обмін і повернення товару

Отримати фахову підтримку

Компанія пропонує нам досить оригінальну модель складаного портативного ножа Ganzo 613, який має на озброєнні напівсерейторний клинок типу "Tanto" і управляється фіксатором Liner Lock. Ganzo 613 можна розглядати як інструмент для виживання, а також, це практичний ніж для мисливця, рибалки або туриста.

Для клинка використовувалася нержавіюча сталь марки 440 - цілком традиційний вибір більшості ножових майстрів і виробників завдяки високій міцності й невибагливості даного матеріалу.

Руків'я з високоміцного пластику марки ABS має низку дуже цінних характеристик. На зовнішніх поверхнях панелей присутня чіпка, але неагресивна накатка, що забезпечує надійний хват і безпечну роботу з інструментом в будь-яких погодних і екстремальних умовах. Збереження Ganzo 613 при транспортуванні забезпечує металева кліпса, за допомогою якої ніж можна надійно закріпити на будь-якій частині одягу або амуніції.

Характеристики
Тип складаний, Every Day Carry (EDC)
Матеріал руків'я - ABS Plastic
Довжина загальна - 183 мм, в складеному положенні - 109 мм
Вага 85 г
Довжина клинка 74 мм
Товщина обуха 2,5 мм
Матеріал клинка сталь 440
Тип профілю клинка Tanto
Тип різальної кромки леза Combo Edge
Тип ножового замка Liner Lock

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Теги: Ніж, Складаний, Ganzo, Сталь 440, Tanto, Combo Edge, Liner Lock, EDC

4,9
Google Відгуки клієнтів