Точильна система GANZO Touch Pro

  • Бренд Ganzo
  • Код товару Q9215
  • Артикул
  • В наявності
  • Точильний верстат Ganzo Touch Pro - це універсальний точильний інструмент для роботи з широким спектром лез, незалежно від їх ширини і заточки (пряма, серейторна). До комплекту вхо.. Опис
  • 860 грн.
Обробка замовлень і оплата

Відправка з власного складу

Обмін і повернення товару

Отримати фахову підтримку

Точильний верстат Ganzo Touch Pro - це універсальний точильний інструмент для роботи з широким спектром лез, незалежно від їх ширини і заточки (пряма, серейторна). До комплекту входять: підставка і набір точильних каменів різної зернистості, який завжди можна доповнити та урізноманітнити.
З інструментом легко і приємно працювати, а результат роботи безсумнівно Вас порадує. Завдяки зрозумілій інструкції і ергономічному дизайну, навіть початківець зможе швидко освоїти основи процесу якісної заточки. Конструкція легко і швидко приводиться в стан готовності, і також оперативно розбирається; догляду особливого не вимагає - достатньо промити точильні камені і скласти всі частини точила в фірмовий чохол.
Матеріали, з яких виготовлений точильний верстат Ganzo Touch Pro - високоміцний ABS-пластик і нержавіюча сталь - гарантують довговічність і витривалість інструменту незалежно від частоти його використання.
Характеристики
У комплекті підставка та набір точильних каменів 120 грит, 320 грит, 600 грит 1500 грит

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Теги: Точило, Точильная система, Ganzo, Ножі, Інструменти, GTP

4,9
Google Відгуки клієнтів