Бінокль Aomekie 8x42

  • Код товару Y0300
  • Артикул Y0300
  • В наявності
  • Aomekie 8x42 - це бінокль, створений для прихильників подорожей, турпоходів і натуралістів. Обертаюча система цієї моделі виготовлена за призмовою схемою Roof, в якій призми, об'єк.. Опис
  • 1 658 грн.
Обробка замовлень і оплата

Відправка з власного складу

Обмін і повернення товару

Отримати фахову підтримку

Aomekie 8x42 - це бінокль, створений для прихильників подорожей, турпоходів і натуралістів. Обертаюча система цієї моделі виготовлена за призмовою схемою Roof, в якій призми, об'єктив і окуляр розташовані на одній оптичній осі. Завдяки цьому Aomekie 8x42 в цілому більш компактний і легкий, ніж біноклі в класичній системі Porro.
У конструкції застосовані призми з оптичного скла ВК-7, які дозволять бачити чітку і контрастну картинку на більшій частині поля зору. І лише з країв будуть помітні невеликі спотворення і падіння освітленості.
Оптика цієї моделі має багатошарове просвітлення. Це означає, що на більшість оптичних поверхонь нанесене спеціальне багатошарове покриття, яке зменшує втрати світла при відбитті. Завдяки цьому, картинка стає яскравішою і контрастнішою. Корпус бінокля герметичний, газонаповнений і відноситься до розряду водонепроникних, що дозволяє проводити спостереження навіть за несприятливих погодних умов, не турбуючись про запотівання внутрішніх частин оптики та механіки. Короткочасне занурення в воду теж не завдасть виробу жодної шкоди. Цей бінокль має центральне фокусування обох окулярів одночасно і діоптрійне налаштування на правому окулярі під різницю очей. Це дозволить швидко провести корекцію різкості при зміні дистанції спостереження.
Характеристики
Тип Roof
Збільшення 8 крат
Діаметр об'єктива 42 мм
Діаметр вихідної зіниці 4 мм
Віддалення вихідної зіниці 13,6 мм
Фокусування центральне
Матеріал корпусу пластик, гума, оптики - скло ВК-7
Розміри 150 х 126 х 52 мм
Вага 536 г
У комплекті адаптер до смартфона

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Теги: Бінокль, Aomekie, 8x42, Roof, Оптика