Бінокль Bassell 22x32

  • Код товару Y0301
  • Артикул Y0301
  • Немає в наявності
  • Bassell 22x32 - це бінокль, створений для прихильників подорожей, турпоходів і натуралістів. Завдяки поєднанню міцного корпусу, простоти використання і хороших оптичних характерис.. Опис
  • 540 грн.
Обробка замовлень і оплата

Відправка з власного складу

Обмін і повернення товару

Отримати фахову підтримку

Bassell 22x32 - це бінокль, створений для прихильників подорожей, турпоходів і натуралістів. Завдяки поєднанню міцного корпусу, простоти використання і хороших оптичних характеристик, бінокль одним з бестселерів в своєму класі. Оптична начинка бінокля захищена легким і міцним корпусом з алюмінієвого сплаву, стійкого до впливів навколишнього середовища. Гумове покриття додатково захищає Bassell 22x32 від погодних впливів і небажаних ударних навантажень.
Зорові труби бінокля з'єднані потужним металевим окулярним мостом, в якому розташований барабан центрального фокусування. Завдяки такому компонованому рішенню, бінокль має величезний діапазон регулювання міжзіничної відстані, а також можливість складання зорових труб для максимальної компактності при транспортуванні. Правий окуляр приладу традиційно забезпечений механізмом діоптричного коригування.
За формування якісної картинки для спостерігача, відповідають ROOF призми з оптичного скла ВК-7 і лінзи з багатошаровим покриттям. 32 мм вхідні лінза - ідеальний компроміс між компактністю і здатністю передавати зображення в умовах невеликої освітленості.
Характеристики
Тип ROOF
Збільшення 22 крат
Діаметр об'єктива 32 мм
Діаметр вихідної зіниці 1,45 мм
Фокусування центральне
Матеріал корпусу пластик, гума, оптики - скло ВК-7
Вага 300 г
У комплекті бінокль, сумка для перенесення, шийний ремінець, серветка для протирання оптики, інструкція

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Теги: Бінокль, Bassell, 22x32, Оптика, ROOF

4,9
Google Відгуки клієнтів