З 8 до 24 січня 2021р. включно в Україні діятимуть посилені карантинні обмеження. Магазин ШТУРМ працюватиме Онлайн. Замовити товар Ви зможете на нашому сайті або телефоном.

Бінокль ESS 8x42

  • Код товару Y79405
  • Артикул Y79405
  • Немає в наявності
  • Бінокль ESS 8x42 укомплектований адаптером для смартфона. Обертаюча система цієї моделі виготовлена за призмовою схемою Roof, в якій призми, об'єктив і окуляр розташовані на одній .. Опис
  • 1 908 грн.
Обробка замовлень і оплата

Відправка з власного складу

Обмін і повернення товару

Отримати фахову підтримку

Бінокль ESS 8x42 укомплектований адаптером для смартфона. Обертаюча система цієї моделі виготовлена за призмовою схемою Roof, в якій призми, об'єктив і окуляр розташовані на одній оптичній осі. Завдяки цьому ESS 8x42 в цілому більш компактний і легкий, ніж біноклі в класичній системі Porro.
Оптика цієї моделі має багатошарове просвітлення. Це означає, що на більшість оптичних поверхонь нанесене спеціальне багатошарове покриття, яке зменшує втрати світла при відбитті. Завдяки цьому, картинка стає яскравішою і контрастнішою. Корпус бінокля герметичний, газонаповнений і відноситься до розряду водонепроникних, що дозволяє проводити спостереження навіть за несприятливих погодних умов, не турбуючись про запотівання внутрішніх частин оптики та механіки. Короткочасне занурення в воду теж не завдасть виробу жодної шкоди. Цей бінокль має центральне фокусування обох окулярів одночасно і діоптрійне налаштування на правому окулярі під різницю очей. Це дозволить швидко провести корекцію різкості при зміні дистанції спостереження.
Характеристики
Тип Roof
Збільшення
Діаметр об'єктива 42 мм
Діаметр вихідної зіниці 20 мм
Віддалення вихідної зіниці 18,2 мм
Фокусування -3 ... +3 дптр
Розміри 145 х 126 х 52 мм
Вага 536 г

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Теги: Бінокль, ESS, 8x42, Roof, Біноклі, Оптика

4,9
Google Відгуки клієнтів