Шановні клієнти,

Раді повідомити що у нас оновлення асортименту товару, отож будемо раді бачити від вас нові замовлення!

Ліхтар Fenix PD35 TAC

 • Бренд Fenix
 • Код товару PD35TAC
 • Артикул
 • Немає в наявності
 • Fenix ​​PD35 TAC (Tactical Edition) розроблений на основі популярного ліхтаря Fenix ​​PD35. Однак він отримав більш сучасний світлодіод у порівнянні з моделлю 2014 року та ретельно.. Опис
 • 2 238 грн.
Обробка замовлень і оплата

Відправка з власного складу

Обмін і повернення товару

Отримати фахову підтримку

Fenix ​​PD35 TAC (Tactical Edition) розроблений на основі популярного ліхтаря Fenix ​​PD35. Однак він отримав більш сучасний світлодіод у порівнянні з моделлю 2014 року та ретельно продуману схему управління роботою приладу.
В оптичній системі ліхтаря використовується світлодіод Cree XP-L (V5), який на цей момент вважається найсучаснішим. Він на 251% продуктивніший, ніж світлодіод попереднього покоління і здатний висвітлювати дистанцію до 200 м, яскравістю до 1000 люмен. Модель Fenix ​​PD35 TAC працює у двох різних режимах: тактичному і звичайному, кожен з яких надає доступ до кількох варіантів освітлення.
Більш універсальний звичайний режим має шість можливих варіацій світла: п'ять рівнів яскравості і режим Strobe. Управління ліхтарем при цьому здійснюється за допомогою обох кнопок на корпусі. Якщо ж утримувати кнопку в головній частині корпусу ліхтаря довше 3 с, Fenix ​​PD35 TAC перейде в тактичний режим. В цьому випадку доступними залишаються тільки три робочих режими: Turbo, Low, Strobe. Керувати ними можна за допомогою кнопки в торці. Цю кнопку також можна замінити тактичним перемикачем. Тактичний режим призначений для мисливців і службовців спецпідрозділів, для яких важливий швидкий і простий доступ до висвітлення у разі, якщо ліхтар прикріплений до зброї.
Виробники протестували роботу моделі Fenix ​​PD35 TAC на базі фірмового акумулятора Fenix ​​(модель ARB-L2-3400). На основі цих випробувань отримані наступні результати роботи ліхтаря:
 • Turbo режим: промінь яскравістю 1000 люмен, 1 год 10 хв роботи до заміни акумулятора
 • High режим: промінь яскравістю 500 люмен, 2 год 55 хв роботи до заміни акумулятора
 • Mid режим: промінь яскравістю 200 люмен, 8 год 30 хв роботи до заміни акумулятора
 • Low режим: промінь яскравістю 60 люмен, 29 год 15 хв роботи до заміни акумулятора
 • Eco режим: промінь яскравістю 8 люмен, 140 год роботи до заміни акумулятора
 • Strobe режим: яскравість тисячі люмен (спалахи світла).
Крім літій-іонних акумуляторів, що перезаряджаються, ліхтар також працює від літієвих батарей стандарту CR123A. Ці елементи живлення добре себе показали при роботі в умовах низьких температур. Батарейний відсік ліхтаря Fenix ​​PD35 TAC вміщує відразу дві такі батарейки.
Важливо відзначити, що модель Fenix ​​PD35 TAC захищена від замикання внаслідок недотримання полярності при установці елементів живлення. У ліхтар вбудована система стабілізації яскравості, яка виключає миготіння світла і підтримує постійний рівень освітлення навіть, якщо акумулятор майже розрядився. Передбачена функція індикації низького рівня заряду батарей, яка своєчасно повідомить про необхідність заміни акумулятора. У звичайному режимі роботи ліхтар запам'ятовує кожен обраний режим яскравості, щоб у разі, якщо він був останнім перед вимиканням приладу, в наступний раз почати роботу саме з нього.
Корпус ліхтаря Fenix ​​PD35 TAC виготовлений з міцного анодованого алюмінію, здатного захистити внутрішні деталі ліхтаря від віддачі після пострілу або пошкоджень в результаті падіння з висоти до 2 м. Корпус абсолютно водонепроникний, що дає можливість використовувати Fenix ​​PD35 TAC під дощем і мити ліхтар водою. Навіть після 30 хвилин роботи під водою (на глибині близько 2 м) Fenix ​​PD35 TAC продовжить справно працювати.
Характеристики
Тип ручний, підствольний, тактичний
Елементи живлення 18650, CR123A
Діаметр головної частини 25,4 мм
Джерело світла Cree XP-L (V5)
Дальність променя 200 м
Кількість режимів роботи 5
Удароміцність 2 м
Водонепроникність IPX-8
Матеріал корпусу - алюмінієвий сплав з анодуванням III ступеня
Довжина 137 мм
Діаметр 25,4 мм
Вага 89 г

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Теги: Ліхтар, тактичний, FENIX, 1000 лм, Cree XP-L (V5), IPX8, 6 режимів, 200 м