Шановні клієнти,

Раді повідомити що у нас оновлення асортименту товару, отож будемо раді бачити від вас нові замовлення!

Ліхтар Fenix UC35 V20

  • Бренд Fenix
  • Код товару UC35V20
  • Артикул
  • Немає в наявності
  • Модель Fenix ​​UC35 V2.0 стала гідним доповненням до лінійки універсальних ліхтарів UC. Представлений ліхтар отримав один з найсучасніших світлодіодів бренду Cree (Cree XP-L HI V3).. Опис
  • 3 380 грн.
Обробка замовлень і оплата

Відправка з власного складу

Обмін і повернення товару

Отримати фахову підтримку

Модель Fenix ​​UC35 V2.0 стала гідним доповненням до лінійки універсальних ліхтарів UC. Представлений ліхтар отримав один з найсучасніших світлодіодів бренду Cree (Cree XP-L HI V3), який поєднує в собі прекрасні показники освітлення і низьке енергоспоживання. Це позитивно позначається на тривалості роботи ліхтаря від одного заряду, дозволяючи йому працювати до 800 годин в режимі «Еко».
Дальність вихідного променя світла може досягати 266 метрів, а яскравість світлового потоку — до 1 000 люмен. Таких показників вдалося досягти не лише внаслідок застосування новітнього світлодіода, а й внаслідок установки спеціального рефлектора з гладкою поверхнею.
Управління ліхтарем проводиться за допомогою двох клавіш. Та, що розташована біля «головної» частини, виготовлена з анодованої нержавіючої сталі та дозволяє по черзі перемикати всі режими роботи. До слова, в цю ж кнопку вбудований індикатор рівня заряду (пара діодів зеленого і червоного кольору). Торцева кнопка прогумована і призначена для швидкого доступу до режимів «Стробоскоп» і «Турбо». Внаслідок наявності функції «Пам'ять», при включенні ліхтаря буде запущений останній обраний режим роботи, що дозволить не налаштовувати Fenix ​​UC35 V2.0 щоразу при запуску.
Варто відзначити, що внаслідок вбудованого цифрового стабілізатора струму, вихідний промінь ліхтаря Fenix ​​UC35 V2.0 не мерехтить і не втрачає яскравості навіть при тривалій експлуатації. Єдиною причиною зниження яскравості може послужити вбудований термоконтролер. Він в автоматичному режимі відстежує температуру ліхтаря і при досягненні 60°C зменшує максимальний рівень потужності поки ліхтар не охолоне.
Для роботи ліхтаря рекомендується використовувати комплектний акумулятор Fenix ​​ARB-L18. Однак, при необхідності ви також можете застосовувати й такі елементи живлення:
  • пару літієвих батарей формату CR123A з напругою 3,0V (ліхтаря працюватиме в мороз до -40°C);
  • два LiFePO4 акумулятора 16340 з напругою 3,2V (зарядка в ліхтарі не підтримується);
  • один Li-ion акумулятор типорозміру 18650 з напругою 3.6-3.7V.
Корпус ліхтаря Fenix ​​UC35 V2.0 виготовлений з авіаційного алюмінію, анодованого за стандартом HA III. Завдяки цьому поверхня корпусу стійка до появи потертостей і подряпин, а внутрішня «начинка» надійно захищена від зовнішніх впливів і відповідає міжнародному стандарту IP68, що передбачає повне занурення ліхтаря в воду на глибину до двох метрів та безпроблемну експлуатацію в таких умовах.
Характеристики
Тип ручний, надпотужний
Елементи живлення 1 x 18650 или 2 x CR123A
Діаметр головної частини 25.4 мм
Джерело світла Cree XP-L HI V3
Кількість режимів роботи 6
Водонепроникність IP68
Матеріал авіаційний алюміній з анодуванням III ступеня
Довжина 140 мм
Діаметр 23,5 мм
Вага 89 г
USB-порт micro USB

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Теги: Ліхтар, FENIX, 266 м, 1000 лм, Cree XP-L HI V3, IP68, 6 режимів, UC35 V2.0