Пневматичний пістолет KWC 941 KM-43 ZDHN metal slide

  • Бренд KWC
  • Код товару W8840
  • Артикул KM-43 ZDHN
  • Немає в наявності
  • Пневматичний пістолет KWC 941 зовні схожий на бойовий Jericho 941, розроблений і виготовлений компанією Israel Military Industries. Модель KWC Jericho 941 - це самозарядний пневмат.. Опис
  • 1 807 грн.
Обробка замовлень і оплата

Відправка з власного складу

Обмін і повернення товару

Отримати фахову підтримку

Пневматичний пістолет KWC 941 зовні схожий на бойовий Jericho 941, розроблений і виготовлений компанією Israel Military Industries. Модель KWC Jericho 941 - це самозарядний пневматичний пістолет, механізм віддачі якого має короткий хід ствола для перезаряджання. Виготовлений якісно, з пластику та алюмінієвого сплаву, скрипи і люфти відсутні.
Зручне ергономічне руків'я зі спеціальними знімними пластиковими накладками не ковзає в руці й сприяє більш зручному прицілюванню.
Пістолет Jericho 941 від KWC має досить містку обойму, розраховану на 21 сталеву кульку типу ВВ. Сам магазин оснащений пружинним подавачем. Замість підтискного гвинта використана пробка, яка повністю прихована в корпусі магазина. Енергію пострілу забезпечують стандартні 12-грамові балони зі стисненим CO₂, які поміщаються в корпус магазина.
Прапорцевий запобіжник захищає зброю від випадкового пострілу та однаково доступний як з лівого, так і з правого боку. Також, у KWC Jericho 941 присутня імітація дульного зрізу, як на бойовому пістолеті. Рухомий ствол приводиться в дію за допомогою спускового гачка.
KWC 941 хороший варіант для прицільної та розважальної стрільби по мішенях. Цей якісний і надійний пістолет має відмінні технічні характеристики, простий у догляді та користуванні.
Характеристики
Тип газобалонний
Калібр 4,5 мм
Тип набоїв кульки сталеві ВВ
Режим вогню напівавтоматичний
Зарядність 21-но зарядний
Запобіжник неавтоматичний
Початкова швидкість 120 м/с
Джерело живлення 12 г балон CO₂
Пострілів з однієї заправки 80
Ствол латунний гладкий
Затворна рама фіксована
Спусковий механізм нерегульований
Прицільні пристосування відкриті
Матеріал метал, пластик
Довжина 220 мм
Вага 900 г
У комплекті пістолет, упаковка, інструкція, гарантійний талон

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Теги: Пневматичний пістолет, Газобалонний, Jericho 941, Зброя, KWC, KM-43 ZDHN

4,9
Google Відгуки клієнтів