Шановні клієнти!

Раді повідомити, що у нас невеличке поповнення асортименту товару по розмірах, та моделях! Встигніть придбати бажаний одяг та спорядження!

Усі замовлення опрацьовуються по черзі, та відправляються тільки по повній предоплаті. Менеджери працюють з великою кількістю замовлень, тому очікуйте зворотнього зв'язку.

Кобура (вставка) HELIKON-ТЕХ - Nylon

  • Бренд Helikon-Tex
  • Код товару H8567
  • Артикул IN-PTH-NL
  • В наявності
  • Helikon-Tex® Pistol Holder Insert - легка, універсальна кобура для перенесення більшості повнорозмірних пістолетів з запасним магазином. Це - вставка (кобура), яка кріпиться до сті.. Опис

  • 411 грн.
Обробка замовлень і оплата

Відправка з власного складу

Обмін і повернення товару

Отримати фахову підтримку

Helikon-Tex® Pistol Holder Insert - легка, універсальна кобура для перенесення більшості повнорозмірних пістолетів з запасним магазином. Це - вставка (кобура), яка кріпиться до стінок сумок, рюкзаків або спорядження, оснащених універсальною системою VIS® (Versatile Insert System®). Один з кутів вставки має петлю, для зручного, швидкого зняття кобури з панелі VIS®. Окрім сумок і рюкзаків, кобуру можна встановити в поясну сумочку Bandicoot®. Підходить для більшості пістолетів: Glock 17, XDM, CZ P07/09, SIG 226, P99 та ін.
Характеристики
Артикул виробника IN-PTH-NL
Versatile Insert System®
Матеріал Nylon
Вага 40 г

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Теги: HELIKON-TEX, Кобура, Versatile Insert System, Glock, Спорядження, Nylon, IN-PTH-NL