Шановні клієнти!

Раді повідомити, що у нас невеличке поповнення асортименту товару по розмірах, та моделях! Встигніть придбати бажаний одяг та спорядження!

Усі замовлення опрацьовуються по черзі, та відправляються тільки по повній предоплаті. Менеджери працюють з великою кількістю замовлень, тому очікуйте зворотнього зв'язку.

Набір FAST MAG підсумків для магазинів

  • Бренд EM
  • Код товару EM6347
  • Артикул
  • В наявності
  • Набір FAST MAG складається з трьох полімерних підсумків для двох пістолетних та одного магазину М4. Основна фішка підсумків - відкрита система фіксації з швидким доступом. Магазини.. Опис

  • 427 грн.
Обробка замовлень і оплата

Відправка з власного складу

Обмін і повернення товару

Отримати фахову підтримку

Набір FAST MAG складається з трьох полімерних підсумків для двох пістолетних та одного магазину М4. Основна фішка підсумків - відкрита система фіксації з швидким доступом. Магазини дістаються легким рухом за принципом "крути і тягни" (twist and pull). Крім того, система швидкого кріплення RSEE (Rapidly Scalable Equipment Ensemble) дозволяє власнику монтувати/демонтувати підсумки за допомогою кріплення системи PALS/MOLLE за лічені секунди. Додатково кожен підсумок оснащений слотами для стикування декількох підсумків в єдину систему.


Характеристики
MOLLE/PALS system
Матеріал Alloy Polymers
Розміри 132 x 80(40) мм
Вага 205 г

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Теги: EM, Підсумок, Магазинний, Потрійний, М-серія, Для пістолепних магазинів, MOLLE, Спорядження, Alloy Polymers