З 8 до 24 січня 2021р. включно в Україні діятимуть посилені карантинні обмеження. Магазин ШТУРМ працюватиме Онлайн. Замовити товар Ви зможете на нашому сайті або телефоном.

Підсумок для протигаза - стегновий

  • Бренд 8Fields
  • Код товару K13164
  • Артикул
  • В наявності
  • Стегновий підсумок для зберігання протигаза (підходить для більшості типів). Може використовуватися як утилітарний або універсальний для речей першої необхідності. Виготовлений з м.. Опис

  • 458 грн.
Обробка замовлень і оплата

Відправка з власного складу

Обмін і повернення товару

Отримати фахову підтримку

Стегновий підсумок для зберігання протигаза (підходить для більшості типів). Може використовуватися як утилітарний або універсальний для речей першої необхідності. Виготовлений з міцного, вологостійкого поліестеру 600D. Має три точки кріплення, які надійно фіксують його на стегні. Підсумок регулюється по висоті і об'єму стегна за допомогою еластичних ременів з пряжками Fastex, які дозволяють, у разі необхідності, швидко зняти його, не обмежує доступ до кишень штанів. Поясне кріплення розраховане на ремінь шириною до 65 мм. Одна бічна сторона підсумка покрита стропами MOLLE для кріплення допоміжного спорядження. З іншого боку - невелика кишеня для дрібних речей. Тристоронній верхній клапан подсумка закривається двома пряжками типу Fastex.

Характеристики
На стегно
MOLLE/PALS system
Сумісність з тактичним ременем (Duty Belt)
Матеріал Polyester 600D
Розміри 270 x 210 x 140 мм

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Теги: 8Fields, Підсумок, Утилітарний, Універсальний, MOLLE, Duty Belt, Спорядження, Polyester 600D

4,9
Google Відгуки клієнтів