Снайперська гвинтівка MB4414A [WELL]

  • Бренд Well
  • Код товару MB4414A
  • Артикул MB4414A
  • Немає в наявності
  • MB4414A - страйкбольна снайперська гвинтівка пружинної дії, внутрішня конструкція якої, заснована на вже відомих приводах із серії MB. Це гвинтівка з болтовим затвором, тому її нео.. Опис
  • 3 200 грн.
Обробка замовлень і оплата

Відправка з власного складу

Обмін і повернення товару

Отримати фахову підтримку

MB4414A - страйкбольна снайперська гвинтівка пружинної дії, внутрішня конструкція якої, заснована на вже відомих приводах із серії MB. Це гвинтівка з болтовим затвором, тому її необхідно перезаряджати щоразу перед стрільбою. MB4414A виготовлена з металу й армованого полімеру. Металеві деталі: масивний зовнішній ствол, монтажні планки RIS, магазин і, звичайно ж, внутрішній механізм спускової коробки та ручкою затвора. Цівка, руків'я і приклад зроблені з полімеру.
Репліка оснащена монтажною планкою RIS, яка дозволяє встановлювати широкий спектр оптичних прицілів. Конструкція складається з 2-х основних елементів: цівки з ложею і спускової коробки зі стволом. Розбирання цих елементів займає кілька хвилин і вимагає використання декількох гвинтів і шестигранника. Таке рішення значно спрощує транспортування репліки.
Регулятор Hop-Up розташований під нижньою частиною цівки. Це забезпечує миттєвий доступ, а також коригування Hop-Up на ходу, навіть при стрільбі. Ергономічний приклад репліки має телескопічну основу і підщічник з плавним регулюванням. Пістолетне руків'я профільоване і зручне. Важливим є те, що на його місце можна встановити будь-яке інше, призначене для реплік M4 / M16.
Якісні внутрішні елементи репліки дуже добре суміщені. Завдяки цьому механізм працює злагоджено, а перезаряджання відбувається плавно і безвідказно, як і спрацьовування спускового гачка. Початкова швидкість снайперської гвинтівки MB4414A - 450 FPS (приблизно 137 м/с), всередині знаходиться довгий і ефективний внутрішній стволик довжиною 500 мм.
MB4414A поставляється з металевим магазином Low-Cap місткістю 30 BB.
Характеристики
Тип Spring Airsoft Rifle
Режим вогню одиночний
Початкова швидкість ~137 м/с
Довжина стволика 500 мм
Магазин механічний на 30 куль
Матеріал Metal, polymer
Довжина 1250/965 мм
Вага 3615 г

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Теги: Spring Airsoft Rifle, Снайперська гвинтівка, RIS, MB-серія, Страйкбольна зброя, WELL

4,9
Google Відгуки клієнтів