Снайперська гвинтівка MB4415A [WELL] | магазин Штурм™

Снайперська гвинтівка MB4415A [WELL]

  • Бренд Well
  • Код товару MB4415A
  • Артикул MB4415A
  • В наявності
  • MB4415A - страйкбольна снайперська гвинтівка пружинної дії, внутрішня конструкція якої, заснована на вже відомих приводах із серії MB. Це гвинтівка з болтовим затвором, тому її нео.. Опис
  • 3 200 грн.
Обробка замовлень і оплата

Відправка з власного складу

Обмін і повернення товару

Отримати фахову підтримку

MB4415A - страйкбольна снайперська гвинтівка пружинної дії, внутрішня конструкція якої, заснована на вже відомих приводах із серії MB. Це гвинтівка з болтовим затвором, тому її необхідно перезаряджати щоразу перед стрільбою. MB4415A виготовлена з металу й армованого полімеру. Металеві деталі: масивний зовнішній ствол, монтажні планки RIS, магазин і, звичайно ж, внутрішній механізм спускової коробки та ручкою затвора. Цівка і ложа зроблені з полімеру.
Репліка оснащена монтажною планкою RIS, яка дозволяє встановлювати широкий спектр оптичних прицілів. Конструкція складається з 2-х основних елементів: цівки з ложею і спускової коробки зі стволом. Розбирання цих елементів займає кілька хвилин і вимагає використання декількох гвинтів і шестигранника. Таке рішення значно спрощує транспортування репліки.
Регулятор Hop-Up розташований під нижньою частиною цівки. Це забезпечує миттєвий доступ, а також коригування Hop-Up на ходу, навіть при стрільбі. Ложа репліки оснащена телескопічною подушкою приклада з плавним регулюванням довжини та підщічником з регулюванням висоти за допомогою 4 гвинтів. Приклад можна скласти на лівий бік гвинтівки для більшого комфорту.
Якісні внутрішні елементи репліки дуже добре суміщені. Завдяки цьому механізм працює злагоджено, а перезаряджання відбувається плавно і безвідказно, як і спрацьовування спускового гачка. Початкова швидкість снайперської гвинтівки MB4415A - 450 FPS (приблизно 137 м/с), всередині знаходиться довгий і ефективний внутрішній стволик довжиною 500 мм.
MB4415A поставляється з металевим магазином Low-Cap місткістю 30 BB.
Характеристики
Тип механічний на 30 куль
Режим вогню одиночний
Початкова швидкість ~137 м/с
Довжина стволика 500 мм
Магазин Spring Airsoft Rifle
Матеріал Metal, polymer
Довжина 1195 мм
Вага 3905 г

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Теги: Spring Airsoft Rifle, Снайперська гвинтівка, RIS, MB-серія, Страйкбольна зброя, WELL

4,9
Google Відгуки клієнтів