Шановні клієнти!

Усі замовлення опрацьовуються по черзі, та відправляються тільки по повній предоплаті. Менеджери працюють з великою кількістю замовлень, тому очікуйте зворотнього зв'язку.

Прапор Словенії

  • Бренд Mil-tec
  • Код товару S9521
  • Артикул 16747000
  • В наявності
  • Національним прапором Словенії є прямокутне полотнище з трьох рівних смуг: верхньої — білої, середньої — синьої і нижньої — червоного кольору з гербом Словенії, поміщеним у верхню .. Опис
  • 115 грн.
Обробка замовлень і оплата

Відправка з власного складу

Обмін і повернення товару

Отримати фахову підтримку

Національним прапором Словенії є прямокутне полотнище з трьох рівних смуг: верхньої — білої, середньої — синьої і нижньої — червоного кольору з гербом Словенії, поміщеним у верхню частину прапора ближче до держака. На гербі змальований силует високої гори Словенії — Тріглава, а також символічно змальовано Адріатичне море і річки Словенії. Кольори прапора панслов"янські, вони використовувалися на древніших гербах і вважалися національними ще до прийняття прапора словенськими патріотами у 1848 році. Прапор асоціювався зі Словенією і під час її перебування у складі Югославії. У 1945 на прапор була поміщена червона зірка. Після здобуття незалежності зірка з прапора була прибрана. Новий прапор був офіційно прийнятий 27 червня 1991 року.
Характеристики
Матеріал Polyester 100%
Розміри 90 х 150 см

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Теги: Прапор, Атрибутика, Символіка, 90 х 150 см, Polyester, Mil-Tec