Ніж Firebird FH11CF

  • Бренд Firebird
  • Код товару FH11CF
  • Артикул FH11CF
  • В наявності
  • Firebird FH11-CF - універсальний складаний ніж, простий у використанні, надійний та має лаконічний дизайн, завдяки чому, чудово підходить для повсякденного носіння, мандрівок, рибо.. Опис
  • 1 060 грн.

Обробка замовлень і оплата

Відправка з власного складу

Обмін і повернення товару

Отримати фахову підтримку

Firebird FH11-CF - універсальний складаний ніж, простий у використанні, надійний та має лаконічний дизайн, завдяки чому, чудово підходить для повсякденного носіння, мандрівок, риболовлі або полювання.
Його клинок виготовлений з нержавіючої сталі марки D2, а тому досить довго залишається гострим, не гнеться навіть під великим навантаженням і не схильний до дії корозії.
Відкривається клинок дуже просто. Для цього необхідно з невеликим зусиллям натиснути на спеціальний «плавець» (Flipper), який до того ж у відкритому стані захищає користувача від випадкових травм.
У відкритому положенні клинок фіксується замком Liner-lock. Це простий, невибагливий, гранично простий у догляді механізм.
Руків'я ножа Firebird FH11-CF складається з двох сталевих лайнерів, що лежать в основі й забезпечують міцність конструкції та накладок з карбону. Вони не тільки роблять дизайн ножа оригінальним, а й дозволяють з максимальним комфортом утримувати ніж практично будь-яким хватом.
Для закріплення ножа Firebird FH11-CF на одязі або спорядженні виробник передбачив спеціальний отвір для страхувального темляка в торцевій частині руків'я та знімну металеву кліпсу.
Характеристики
Тип складаний, Every Day Carry (EDC)
Матеріал руків'я - Carbon Fiber
Довжина 205 мм
Вага 112 г
Довжина клинка 87 мм
Товщина обуха 3.3 мм
Матеріал клинка сталь D2
Тип різальної кромки леза Plain
Тип ножового замка Liner Lock
Твердість за шкалою Роквелла 60 HRC

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Теги: Ніж, Складаний, Firebird, Сталь D2, Plain, Liner-Lock, EDC, FH11CF

4,9
Google Відгуки клієнтів