Ліхтар налобний Fenix HL60R

 • Бренд Fenix
 • Код товару HL60RDY
 • Артикул
 • Немає в наявності
 • Налобний ліхтар HL60R дає чудову яскравість - 950 люмен світла нейтрально-білого відтінку, яка досягається внаслідок використання новітнього світлодіода високої якості - Cree XM-L2.. Опис
 • 1 961 грн.
Обробка замовлень і оплата

Відправка з власного складу

Обмін і повернення товару

Отримати фахову підтримку

Налобний ліхтар HL60R дає чудову яскравість - 950 люмен світла нейтрально-білого відтінку, яка досягається внаслідок використання новітнього світлодіода високої якості - Cree XM-L2 U2 і прослужить 50 тисяч годин. Промінь ліхтаря в стані висвітлювати простір на відстані до 116 метрів.
Fenix ​​HL60R досить компактний за розмірами завдяки тому, що працює на літій-іонному акумуляторі формату 18650 з можливістю багаторазового перезаряджання. Замість нього, в батарейний відсік можна встановити дві батарейки CR123A.
При випробуванні на базі фірмового акумулятора ARB-L18, 2600 мАг ліхтар зафіксовані наступні характеристики:
 • Turbo режим: показник яскравості - 950 люмен, період роботи - 48 хвилин
 • High режим: показник яскравості - 400 люмен, період роботи - 3 години
 • Mid режим: показник яскравості - 150 люмен, період роботи - 10 годин
 • Low режим: показник яскравості - 50 люмен, період роботи - 29 годин
 • Eco режим: показник яскравості - 5 люмен, період роботи - 100 годин
 • Red Light режим: показник яскравості - 1 люмен, період роботи - 100 годин.
Як бачимо, в моделі Fenix ​​HL60R зібрані тільки найпопулярніші робочі режими, які запропонують оптимальне освітлення в будь-якій ситуації. Додатковим бонусом є наявність червоних світлодіодів, які можна використовувати для нічного підсвічування та не буде сліпити на відміну від білого світла.
Ліхтар Fenix ​​HL60R має зручний індикатор заряду, який допоможе відстежувати витрати заряду і відповідно, вибирати режими роботи ліхтаря. Щоб перевірити рівень заряду в акумуляторі, натисніть на 3 секунди на кнопку вимкненого ліхтаря. Якщо почне блимати білий діод, то залишилося понад 70% заряду. Якщо білий діод мигає разом з червоними, значить рівень заряду — в проміжку 30% -70%. При нижчому рівні заряду, будуть блимати тільки червоні діоди. Червоні діоди також починають блимати при використанні ліхтаря, якщо рівень заряду акумулятора нижчий 20%.
Якщо залишок заряду — низький, то необхідно замінити елемент живлення, або зарядити ліхтар через роз'єм USB. Для повної зарядки акумулятора, який входить в комплект, буде потрібно близько чотирьох годин. Під час зарядки акумулятора через порт USB, обидва червоні діоди будуть блимати з 0,5 Гц. По завершенні процесу, діоди почнуть світитися в постійному режимі. Навіть, якщо ви довгий час не використовуєте ліхтар, його акумулятор слід заряджати раз в чотири місяці, щоб підтримувати його працездатність.
Модель Fenix ​​HL60R добре захищена від будь-яких пошкоджень. Ліхтар отримав дуже практичний алюмінієвий корпус, який можна повернути на 160 ° щодо системи кріплення. Цей корпус забезпечує не тільки захист всіх внутрішніх деталей від механічних пошкоджень, а й хорошу гідроізоляцію. Стандарт IPX-8 вказує на те, що корпус ліхтарі не протікатиме, навіть якщо занурити його на пів години під воду. Однак опускати його глибше двох метрів не рекомендується. Використовувати такий ліхтар можна під час будь-яких поїздок за місто, в тому числі й для занять такими екстремальними видами спорту, як альпінізм або спелеологія.
Характеристики
Тип налобний
Елементи живлення 18650, CR123A
Джерело світла Cree XM-L2 U2
Кількість режимів роботи 6
Удароміцність 1 м
Водонепроникність IPX-8
Матеріал алюмінієвий сплав з анодуванням III ступеня
Довжина 87 мм
Діаметр 46 мм
Вага 121 г
У комплекті ліхтар, акумулятор Fenix 2600 MAh, USB кабель, кільце ущільнювача, гарантія, інструкція
USB-порт micro USB

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Теги: Ліхтар, Налобний, FENIX, 116 м, 950 лм, Cree XM-L2 U2, IPX-8, 6 режимів, Turbo режим

4,9
Google Відгуки клієнтів