Ліхтар налобний Fenix HM23

  • Бренд Fenix
  • Код товару HM23
  • Артикул
  • Немає в наявності
  • Ліхтар Fenix ​​HM23 належить до числа налобних моделей, що робить його зручним для будь-якого виду туризму, занять спортом і активного відпочинку на природі. Працює зі світлодіодом.. Опис
  • 1 005 грн.
Обробка замовлень і оплата

Відправка з власного складу

Обмін і повернення товару

Отримати фахову підтримку

Ліхтар Fenix ​​HM23 належить до числа налобних моделей, що робить його зручним для будь-якого виду туризму, занять спортом і активного відпочинку на природі. Працює зі світлодіодом Сree нейтрально-білого світла та підтримує 3 режими з різною яскравістю променя.
  • High: найяскравіший режим - 240 люмен, висвітлюються об'єкти на відстані 53 м. Інтенсивність світлового потоку - 830 КД. Без підзарядки ліхтар працює 8 год
  • Med: режим з яскравістю 70 люмен і дистанцією освітлення 30 м. Інтенсивність світлового потоку - 280 КД. Ліхтар працює протягом 16 год.
  • Low: найекономніший режим - 4 люмени. Ліхтар світить на відстань 9,5 м. Інтенсивність освітлення дорівнює 22 КД. Ліхтар може безперервно працювати до 100 год.
Всі дані щодо часу роботи ліхтаря розраховані виходячи з характеристик лужної батарейки. Яка продається в комплекті з Fenix ​​HM23. Якщо використовувати елементи живлення з більшою або меншою ємністю, то ці дані будуть відрізнятися. Також потрібно брати до уваги саморозряджання під час роботи на морозі.
Крім лужних батарейок АА, модель Fenix ​​HM23 може працювати з нікель-металгідридними акумуляторами з напругою 1,2 В. Такі ж за розміром літієві батарейки використовуються з обережністю, а краще цей тип елементів живлення замінити більш відповідними.
У налобний ліхтар вбудована функція інформування про розряджання батарей. Вона попередить користувача, коли прийде час замінити елемент живлення. Ліхтар, працюючи в мінімальному режимі, блиматиме, сигналізуючи про розрядження, а потім продовжить працювати ще деякий час — до повного вичерпання енергії.
Ліхтарик продається разом із налобним кріпленням. Fenix ​​HM23 вільно повертається в кріпленні на 180˚ по вертикалі. На ремінці є сітловідбивальні елементи. Розмір ремінця легко регулюється.
Корпус ліхтаря виготовлений з алюмінію і добре захищає його від пошкоджень механічного характеру. Fenix ​​HM23 можна використовувати під час дощу, оскільки він зроблений повністю водонепроникним.
Характеристики
Тип налобний
Елементи живлення AA
Джерело світла світлодіод Сree
Дальність променя 53 м
Кількість режимів роботи 3
Удароміцність 1 м
Водонепроникність IP68
Матеріал корпусу - алюміній
Довжина 69.5 мм
Діаметр 32 мм
Вага 43 г
У комплекті ліхтар HM23, батарейка АА, додаткове кільце ущільнювача

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Теги: Ліхтар, Налобний, FENIX, 53 м, 240 лм, Cree, IP68, 3 режими

4,9
Google Відгуки клієнтів